brkmrcan13 isimli üyenin son içerikleri

1. B

🔥İndirim ViewSonic XG2431 23.8" 0.5MS 240HZ FAST IPS - 7.999 ₺

Okuduğunu anlamadan, kişisel deneyim ve şahsi fikrin ne anlama geldiğini bilmeden cahilce bir üslûpla yaptığın alıntın için teşekkürler. İsmi forum olan bu siteyi amacına uygun olarak tecrübe/deneyim aktarmak için yorum yapmak usulüyle kullanmaya çalışıyorum, sana da "yorum yapmanı" tavsiye...
  2. B

🔥İndirim ViewSonic XG2431 23.8" 0.5MS 240HZ FAST IPS - 7.999 ₺

Fırsat olarak paylaşılan fiyatı iyi, ben 2023 yılının ikinci yarısında 8,5-9 bin arasında bir fiyata almıştım. Ama ben %50 oyun %50 günlük kullanacak birisi için önermem, sadece fps için olabilir. Kişisel deneyimim: Çift monitörüm var birisi bu, birisi LG UltraGear 27 inç 27GL63T-B. Bu monitör...
  3. B

🔥İndirim Lioncast LX80 Kablosuz Oyun Kulaklığı 1600 TL

İlk yorumu yazarken de özelden detaylı yazın dememin sebebi buydu, bilgi kirliliği olacak ve asıl mesaj gözden kaçacak gibi geliyor böyle olunca. Ben ne dersem diyeyim mikrofon için kafanızdaki soruyu gidermez. Ben Lioncast lx 80 kulaklığı kullanıyorum, mikrofonu değil. Bana özelden dc iletişim...
  4. B

Ben kablo derdinden kurtulmak için aldım düşük beklentiyle, performansı memnun etti beni. Multi platform da kullanılabiliyor, bu açıdan da iyi. Benim için en önemlisi 6-7 saat kullanımda kafam ağrımıyor, mesela Cloud 2 resmen beynimi sıkıyor gibi iyi kavrıyordu. Malzeme kalitesini çok abartmak...
  5. B

Gözümden kaçmış konu, ben kullanıyorum. Sorusu olanlar detaylı özelden sorarsa daha fazla "yukarı" çıkmadan halletmiş oluruz. Genel performans ve görüşüm pozitif. Fiyatına göre şu an alınabilecek en uygun kulaklık bana göre. Ses profili iyi, rekabetçi oyunlar için yeterli (cs 2 aktif olarak...
  6. B

❌İndirim Bitti! schafer ürünü sepete ekle tüm ürünlerde %30 indirim kazan pc donanım dahil

İnanılmaz iyi denk gelmiş, 5 dk farkla kaçırdık sanırım.
  7. B

🔥İndirim Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2 Elektrikli Süpürge 12.999 TL

Uzun zamandır istediğimiz ve takip ettiğimiz süpürgeydi, çok iyi zamanda denk geldi. İndirim haberi ve sitesinden vade farksız 9 taksit bilgisi için teşekkürler.
  8. B

❌İndirim Bitti! 🔥 Trendyol %40+%40 İndirim 🔥

1-) Farklı telefon, farklı kullanıcı ve aynı kredi kartından deneyince sepet tutarı değişti deyip onay vermedi, daha önce denemediğim farklı kredi kartıyla 2. siparişi geçebildim. Yardımcı olur mu bilmem ama farklı kk belki çözüm olabilir. Belki modem resetleme de yardımcı olabilir
  9. B

🔥İndirim HAWK Fab V4 4.599 TL!

Ben kullanıyorum, 1 yıla yakın oldu alalı, bugüne kadar sorun çıkarmadı ben memnunum. Kol kısımları çok sağlam hissettirmiyor, mesela elim çarpsa oynuyor 3d hareket muhabbetine ama nadiren gerçekleşen bir olay. Oturma pozisyonu, bel desteği bence iyi, kavraması fena değik, yatar pozisyonda bir...
  10. B

EA FC24 UT İçin yardım!

Rica ederim, Fifa benim için keyif işi anlatırken de oynarken de keyif alıyorum :D Bazı oyuncular daha iyi, bazıları sadece kimya için mecbur oynatılıyor kadrolarda, tabii ki amaç keyif alarak oynanabilecek iyi kadroyu kurmak (en azından benim için) Futbin, fut gg gibi sitelerde kadro kurma...
  11. B

EA FC24 UT İçin yardım!

Yeşil olan - Fifa Points, normalde parayla satılır. Ultimate sürüme sahip oyunculara EA veriyor, galiba ea pro'dan dolayı vs her ay 1600 olarak toplam 3 kere gelecek. Fifa points paket açmak, draft atmak ve oyuncu geliştirmek için kullanılır. Harici olarak alınmasını önermem. Sarı olan coins ise...
  12. B

Çözüldü✓ ea fc 24 için gamepad

1000 TL'ye bulmak mümkün değil malesef. Daha önce iki kere f710 aldım, ikincisi 6 ay içerisinde sol analog yön tuşunda kaymalardan dolayı drift yön sorunu yaşattı. Yönlendirilen bölgelerde kaymalar (drift) oluyordu, tetik tuşu da tutuş yapısından dolayı çok ergonomik değil DS4'e kıyasla...
  13. B

Çözüldü✓ ea fc 24 için gamepad

8 Senedir düzenli oynuyorum, f710 yetersiz. Aktif olarak Dualshock 4 kullanıyorum, DS4 olabilir veya Dualsense.
  14. B

❌İndirim Bitti! Amd Ryzen 9 7950x 12.140 TL (Pttavm- Teknobiyotik)

Hala sonuçlanmaya Glorious mouse'den ötürü konu ve mesajlar beni istemsiz olarak tetikledi ve yazma gereksinimi duydum. Öncelikle konu suistimale açık. Migros Airfryer olayında gördük, bedavadan reklam yaptılar. Bir çok sipariş geldi. Kimine ürün gitti, kimi thh'ye başvurdu vs. Ben de şu an ki...
  15. B

Rx7800XT için PSU Önerisi

Verilere göre güvenli bir markanın 750 watt'ı fazlasıyla yeterli olacaktır. Mesela 7900 xt veya rtx 4080 için minimum 750 Watt önerilmiş. Ben ileride sistem parçalarımı değiştireceğimi düşünerek imkanımda varken 100 watt fazlasını almıştım 650 yeterken 750 aldım, teknolojiler ilerledikçe güç...
Top Bottom