• B
      brobaratie1, Monitör kategorisinde Ölü Piksel THH başvuru yardımı başlıklı bir konu açtı.
      Selamlar 1 hafta önce vatanda test yaparak da aldığım monitörümde sonradan fark ettiğim 2 tane ölü piksel bulunmakta. (Ölü olmayıp herhangi bi piksel sorunu...
      • 1708441890085.png
    • B
      brobaratie1, Ölü piksel mi, toz mu? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Vatana gidip fotoğrafları gösterdim, bunlar panelin arkasındaki toz ölü piksel olsa siyah arkaplanda da görürdük testte "ben kendi monitörümmüş gibi kontrol...
    • B
      Yani kesin olarak nasıl anlayabilirim? İnternette büyüteçle bakınca anlaşılır diyen gördüm
    • B
      valla yeni aldığım için gözüme çarpıyor, hafif ıslak bezle sil tarzı şeyler gördüm veya hafif baskı ile düşüyor diyen gördüm ama ölü piksel de olabilir diye...
    • B
      brobaratie1, Monitör kategorisinde Ölü piksel mi, toz mu? başlıklı bir konu açtı.
      Selam vatan bilgisayardan 3-4 gün önce 2K 27 inç monitör aldım. Orda test yapmamıza rağmen, (fark etmedik) evde dikkatlice baktığımda şöyle bir şey fark...
      • unnamed (1).jpg
      • unnamed (2).jpg
      • unnamed (3).jpg
    • B
      brobaratie1, HP Omen vs Asus Tuf 240HZ 2K 27' başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      hayır almadım daha ama düşünüyorum
    • B
      brobaratie1, Monitör kategorisinde HP Omen vs Asus Tuf 240HZ 2K 27' başlıklı bir konu açtı.
      Merhabalar yeni sistemime monitör bakıyorum, 240hz, 27 inç, 2K, IPS ve curved olmamasını istediğimden çok az sayıda seçenek var. En uyguna bulabildiklerim...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,032
Üyeler
140,750
Son üye