bugraspongy isimli üyenin son içerikleri

1. bugraspongy

i7 14700k render pc önerisi

hocam teşekür ederim kioxa tercihimdir o halde, bios çok gerekli mi? yapmaya çekiniyorum çünkü 1706181650 aralarında çok bi fark yok ya aynı fiyat zaten
  2. bugraspongy

şuanki işlemcim amd render aldıkça çabuk eskiyorlar intel e geçmekte kararlıyım
  3. bugraspongy

selamlar, i7 14700k işlemcili render pc kurmayı düşünüyorum. Biraz araştırma yaptım eski soketleri kullanabiliyor muyuz kullanamıyor muyuz anlamadım bilgi kirliliği var biraz yanına almak istediğim anakart uyumlu mudur iyi midir...
  4. bugraspongy

Öneri msi stealth 16 VS msi pulse 15

biraz da youtube da incelemelerine bakayım teşekkürler yorumlar için
  5. bugraspongy

benim için işlemci önemli program ekran kartını kullanmıyor 3d işler yapmıyorum çünkü oyun kısmında faydası var sanırım dönüp dolaşıp stealth da karar vericem gibi
  6. bugraspongy

valla güzelmiş bu da ama stealth ile arasında çok performans farkı var mı benim de gönlüm stealth dan yana :D
  7. bugraspongy

bugün yarın üniversiteye gideceğim bu yıl gitmedim, dışarıya çıktığımda da şarja takılı olmayınca çok sıkıntı çıkarır mı bilmiyorum
  8. bugraspongy

hocam şöyle kaldırır fakat bazen çok kanser ediyor ağır pluginleri render ederken izletirken çok donuyor.
  9. bugraspongy

inceliği vs çok iyi paramı da bunun üzerinden kazanıyorum onun için alınca içim sızlamaz ama 70k bana da çok geliyor, 55 civarı okey 60 da çok beğenirsem çıkarım. Monster gibi markalara da yanaşmak istemiyorum hata payı oluyor alınca kafam rahat olsun istiyorum.
  10. bugraspongy

Selamlar, bir video editör olarak kurgu vfx anlamında çalışıyorum genel olarak. Bu iki laptop arasında performans olarak çok bir fark var mı işlemci ekran kartının watt muhabbetlerini duydum bunlarda da olduğundan düşük müdür, nereden görürüm. Onun dışında stealth a o kadar para değer mi aradaki...
  11. bugraspongy

CS:GO hatıra skinleri neden çok ucuz?

hatıra paketleri şuan satılıyor mu mesela sence almalı mıyım şuan ileride pahalanır mı?
  12. bugraspongy

Yardım CS:GO Skin Üzerindeki Değerli stickerler ekstra para eder mi?

stickerin ne olduğuna bağlı
  13. bugraspongy

CS:GO hatıra skinleri neden çok ucuz?

Selamlar, bazı skinlerde hatıra skini normalinden daha ucuz listelenmiş. Normalde hatıra skinleri daha pahalı olan koleksiyonlardır. Bunun sebebini bilen var mı?
  14. bugraspongy

Solculuk / Sağcılık hangi taraftasınız

sol liberal diye bir şey yoktur, teşekkürler
  15. bugraspongy

Rx 560 4gb driverdan kayıt alamıyorum

Merhabalar, geçen yıl pc topladım. Ekran kartının driver ından sorunsuz şekilde kayıt alıyordum son 30 saniye kaydetden ama son 2 3 aydır bi güncelleme ile kayıt alma kısmı gitti. Obs gibi programlar hem çok fps düşürüyor hemde oyun oynarken bütün maçı kaydetmek istemiyorum. Bu konuda ne...
Top Bottom