Bulut1111 isimli üyenin son içerikleri

1. B

Bloody Yazılım Cracklenirmi

2. el Bloody a60 aldım baya uyguna gördüm bana yakın olduğu için aldımda yazılımını indirdim ama sadece core 1 ve 2 acık core 3 ve 4 için 10 dolar istiyor bu programı cracklemenin bir yolu yokmudur genellikle minecraft oynuyan biriyim ve makrosunu kullanmak istiyen biriyim
  2. B

G300s benzeri mouse önerisi

G300s gibi makro tuşları fazla olan bir mouse almak istiyorum, ne almalıyım sizce? G300S'in sensörü kötü olduğu için almak istemiyorum.
  3. B

pcye farklı marka ram takınca ekran vermiyor

Hocam 2 adet samsung veya kingston takılı 2+2 birde 2+2 elixir takılı şuanda ve çalışıyor toplamda 4 ram takılı 2 farklı marka 8gb kapasite powerin fişini çekip ramleri taktım daha sonra bios pilini çıkartıp biraz bekledim sonra geri takıp fişide takıp çalıştırdım normal şekilde açıldı 8gb ram ile
  4. B

bi yolu yokmu çalıştırmanın
  5. B

Kasamda şuanda 2+2 DDR 2 ram takılı markasını hatırlamıyorum elimde 2+2 ddr2 elixir marka ram var bunlarıda takmak istiyorum ama taktığımda ekran vermiyor anakart g33m-s2l
  6. B

K617 Fizz Alınır mı?

t60 türelemerinden iyidir en azından normalde Sarftech T60 veya Vooka markalısından birini alacaktım tanıdığım bi abi bunu attı 350 400 TL daha ekleyip daha iyidir diye bunu almak istedim
  7. B

K617 Fizz Alınır mı?

kasa kalitesimi yoksa switch vs. falanmı
  8. B

K617 Fizz Alınır mı?

neyi iyi değil tam olarak
  9. B

K617 Fizz Alınır mı?

Bu gün içinde ince hesap üzerinden K617 fizz beyaz/gri alacağım sizce alınır mı? yurt dışından bir şey almak istemiyorum ve 950 TL üstüne çıkamam bunun dışında daha iyisi varmıdır
  10. B

sizce gta 5 alayımmı

gta yaklaşık 120 gb falan yeni bir hdd veya ssd alman gerekiyor
  11. B

Wi-Fi sinyal güçlendirici önerisi

İnternet 5 metre uzaklığa gittiğimizde bazen kesiliyor tekrar bağlanmak gerekiyor yakınlaşınca geri bağlanıyor bu yüzden Wi-Fi sinyal güçlendirici almayı düşünüyorum. Bu wifi sinyal güçlendirici nasıldır? birde Bu var...
  12. B

Telefon Download moda girmiyor

telefonumun güç tuşu bozuk bu yüzden telefonumu sarja bağlıyorum ve ses kısma ile orta menü tuşuna basılı tutuyorum ve bi kaç saniye sonra yeşil kurtarma ekranı geliyor normalde ses açma tuşuna bastığımda download moda girmesi gerekiyor ama tepki yok ses kısmaya basılı tuttuğumda telefon normal...
  13. B

Android Elimdeki telefonlar için custom rom arıyorum

SM-G532F - SM-G611F ve SM-G710 kodlu telefonlar için uygun custom rom arıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  14. B

Samsung J7 Prime 2 için Custom ROM önerisi

Samsung J7 Prime 2 için Custom ROM önerir misiniz? Telefon artık kasıyor ve yer yetmiyor. Çoğu uygulamayı düzgün şekilde çalıştırabilecek bir ROM önerir misiniz?
  15. B

480-512 GB SATA SSD önerisi

bütçem 700-800 TL arası oralara çıkamam pek açıkcası
Top Bottom