Burkish isimli üyenin son içerikleri

1. Burkish

masaüstü pcye ssd sata tavsiyesi

Hocam incehesap üzerinden güvenli şekilde alabilirsiniz.
  2. Burkish

Laptopum düşük fps veriyor

Size tavsiyem bilgisayarınızı resetleyip temiz bir kurulum yaptıktan sonra sadece ''gameready'' den değil bütün bileşenlerinizin driverlarını baştan yükleyip tekrar denemeniz. Bilgisayarınıza ufak bir trojen bile bulaşmışsa maalesef böyle problemlerle karşılaşmak mümkün. Tek çözümüde dediğim...
  3. Burkish

Laptopum düşük fps veriyor

Fps düşmesinin birçok sebebi olabilir. bilgisayarı yenimi aldınız ? en son ne zaman reset attınız ? bileşenlerinizin driver güncellemelerini eksiksiz ve hatasız yaptığınızdan emin misiniz ?
  4. Burkish

masaüstü pcye ssd sata tavsiyesi

2500tl bandına alınabilecek en mantıklı markalar ektedir. f/p odaklı düşünüyorsan bunları düşünebilirsin; James Donkey JD960 960GB 2.5″ 3D Nand 520MB/500MB/sn Hi-Level 960 GB 2,5″ 550/530MB/s SSD30ULT/960G SSD Disk
  5. Burkish

Bilgisayarım 2.elde ne kadar eder?

Rica ederim, yardımcı olduysam ne mutlu hocam. İnanın, geçenlerde işlemci, RAM ve anakart sattım; bazen içimden lanet okuyorum satarken. Çünkü piyasayı ya da parçaları bilen adama denk gelmiyoruz, ne yazık ki. Adam varsa yoksa markanın modelin ismine göre arama yapıp en ucuzuna bakıyor. Hadi...
  6. Burkish

Bilgisayarım 2.elde ne kadar eder?

Hocam merhabalar. Sistem güncel fiyatlarla karşılaştığı zaman tek tek toplamaya kalktığımız vakit 138.400₺ ediyor. 2. el ''Hazır Sistem'' şeklinde hemen satmak isterseniz ne yazıkki 80-90k bandında bir fiyata satabilirsiniz çünkü şuanda güncel olarak çoğu teknoloji siteleri ''Hazır Sistem'' adı...
  7. Burkish

Monitör Ayarları Nasıl Olmalı ?

Arkadaşlar iyi forumlar. Yaklaşık 1 ay önce incehesap üzerinden Philips Evnia 25M2N3200W satın aldım. fakat 2. monitörüm olan ''Philips 242V8A'' dan renk olarak daha kötü geliyor bana. Yani evnia IPS olmadığı için bu kadar fark normalmi bilmiyorum ama beni bu durum çok rahatsız etti. Ayrıca...
Top Bottom