• Burkish
      Burkish, masaüstü pcye ssd sata tavsiyesi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Hocam incehesap üzerinden güvenli şekilde alabilirsiniz.
    • Burkish
      Çok teşekkür ederim hocam Size sonuna kadar hak veriyorum 3 yıldır 2. El ürün al satı yapıyorum alıp sattığım ürün sayısı 100 e ulaşmıştır ve insanı...
    • Burkish
      Burkish, Laptopum düşük fps veriyor başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Size tavsiyem bilgisayarınızı resetleyip temiz bir kurulum yaptıktan sonra sadece ''gameready'' den değil bütün bileşenlerinizin driverlarını baştan...
    • Burkish
      Burkish, Laptopum düşük fps veriyor başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Fps düşmesinin birçok sebebi olabilir. bilgisayarı yenimi aldınız ? en son ne zaman reset attınız ? bileşenlerinizin driver güncellemelerini eksiksiz ve...
    • Burkish
      Burkish, masaüstü pcye ssd sata tavsiyesi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      2500tl bandına alınabilecek en mantıklı markalar ektedir. f/p odaklı düşünüyorsan bunları düşünebilirsin; James Donkey JD960 960GB 2.5″ 3D Nand...
    • Burkish
      Burkish, Bilgisayarım 2.elde ne kadar eder? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Rica ederim, yardımcı olduysam ne mutlu hocam. İnanın, geçenlerde işlemci, RAM ve anakart sattım; bazen içimden lanet okuyorum satarken. Çünkü piyasayı ya...
    • Burkish
      Burkish, Bilgisayarım 2.elde ne kadar eder? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Hocam merhabalar. Sistem güncel fiyatlarla karşılaştığı zaman tek tek toplamaya kalktığımız vakit 138.400₺ ediyor. 2. el ''Hazır Sistem'' şeklinde hemen...
    • Burkish
      Burkish, Monitör kategorisinde Monitör Ayarları Nasıl Olmalı ? başlıklı bir konu açtı.
      Arkadaşlar iyi forumlar. Yaklaşık 1 ay önce incehesap üzerinden Philips Evnia 25M2N3200W satın aldım. fakat 2. monitörüm olan ''Philips 242V8A'' dan renk...
      • 1.jpg
      • 2.jpg
      • 3.jpg
      • 4.jpg
      • 5.jpg
      • 6.jpg
      • 7.jpg
      • 8.jpg
      • 9.jpg
      • 10.jpg
      • 11.jpg
      • 12.jpg