By_dgn isimli üyenin son içerikleri

1. B

Güncel İlginç Ses sorunu

Merhaba arkadaşlar güncel bir sistem kullanıyorum 5950x ve 3090 lı ama sistemi aldığımdan beri çözmediğim bir ses problemim var. Nadir oyunlarda da olsa şimdiye kadar 6 steam oyununda oyundan hiç ses gelmiyor. Driverlar ve win uptade ler güncel sadece bazı oyunlarda yapıyor. Epic games in hello...
  2. B

Cat 7 Stp Ethernet Kablosu 10GBPS

Merhaba 10 Metre Cat7 Patch Kablo Cat 7 Stp Ethernet Kablosu 10GBPS Internet 600 Mhz Band Genişliği olan bir kablo ile modem pc arasında bağlantı kuracağım. Turkcell Superonline 1000 Mbps internetini kullanıyorum. Kafamı bu sonda yer alan 600 Mhz karıştırdı bu kablo 1000 mbps interneti...
  3. B

Turkcell Superonline ın modemi yerine kendi modemini kullanmak. (ACİL)

Size hangi modemi getirdiler hocam?
  4. B

Bakalım süreç ne gösterecek kuruluma gelecek ekip kesinlikle vermiyoruz diyor 2 müşteri hizmetleri kesinlikle veriyoruz diyor
  5. B

Müşteri hizmetleri ile görüştüm tekrar kesinlikle veriyoruz sorun çıkarmıyoruz dedi
  6. B

Ben durumu biliyorsunuz sandım internette araştırdığım zaman farklı modem kullanılmasına izin vermiyor diye duymuştum
  7. B

Neden direk bağlayamam sizce? Müşteri hizmetleri o kadar diretti ki kesinlikle bağlayabilirsiniz diye. Biz mesaj olarakta ileticez size kullanıcı adını ve şifreyi ekip bizim modemi kurar gider siz kendi modeminize geçersiniz dedi
  8. B

Peki bu durum ax82u ya direk bağlanma ile aynı etkiyi mi yapar? Yani diğer modem ısınınca vs hız düşüşü olur mu
  9. B

Yani bana verdikleri modemin mi önemi var? Ben eve gelen hattı onların modeminden çıkarıp kendi modemime takmayı düşünüyorum. Modemin arayüzünden kullanıcı adı ve şifre girerek o modem üzerinden bağlanmak istiyorum 1664805082 Evet asus ax82u modemim aldığım yerde wi-fi desteği var yazıyor ama...
  10. B

Merhaba bulunduğum bölgeye Turkcell Superonline 1000 mbps internet gelmiş ve başvurdum gelecek teknik ekibe kendi modemimi kullanabilir miyim diye sorduğum zaman hayır yanıtını aldım. 2 saat sonra müşteri hizmetleri aradı ve iptal nedenini sordu anlattım problem olmayacağını kullanıcı adı ve...
  11. B

Eski Pc ye ramları taşıdım hata verdi

Yeni pc ye 64 gb ram alınca çıkan 32 gb ram i eski pc ye taşıdım ama sonra pc de sorunlar olmaya başladı çöktü filan. Memtest86 çalıştırdım ve bir sürü hata buldu. Ben bu ramleri ilk aldığımda memtest86 yı çalıştırmıştım hata vermemişti yaklaşık 6 ay önce ama şimdi böyle bir hata verdi. Ne...
  12. B

x570 ve 64 gb ram önerisi

Hocam cl ve mhz değerleri ne olmalı seçerken?
  13. B

Teşekkür ederim inceliyorum hemen 1649015689 teşekkür ederim tekrar bakayım
  14. B

Evet render işi ile uğraşıyorum birde eski pc ye anakart ve ram lazım ona aktarayım elimde para varken bunu da güncelleyeyim istiyorum 1649015214 https://www.sinerji.gen.tr/asus-rog-x570-crosshair-viii-formula-4600mhz-oc-rgb-m2-wi-fi-am4-atx-anakart-p-30510 bu ve...
Top Bottom