Neler Yeni

Turkcell Superonline ın modemi yerine kendi modemini kullanmak. (ACİL)

Ziona

80+ Silver
Merhaba bulunduğum bölgeye Turkcell Superonline 1000 mbps internet gelmiş ve başvurdum gelecek teknik ekibe kendi modemimi kullanabilir miyim diye sorduğum zaman hayır yanıtını aldım. 2 saat sonra müşteri hizmetleri aradı ve iptal nedenini sordu anlattım problem olmayacağını kullanıcı adı ve şifrenizi vereceğiz ekip gittikten sonra modeminiz fiber destekliyorsa kurabilirsiniz dedi (ses kaydı da aldım.) Modemim Asus 82u bu durumda olup kendi modemini kullanan var mı?
Modem değiştiremiyoruz malesef :(

By_dgn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Mehmet doğan
Kullanıcı adı vs. modemde yazmıyor, müşteri hizmetleri de vermedi hiç bir bilgiyi bana.
Bakalım süreç ne gösterecek kuruluma gelecek ekip kesinlikle vermiyoruz diyor 2 müşteri hizmetleri kesinlikle veriyoruz diyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
Erdal
Ekip vermez, müşteri hizmetleri de vermez. Kontrol ve erişim sağlıyorlar modem üzerinden. Ama YouTube da modem şifre öğrenme diye aratırsan, WM ile istemci olarak gösterip şifre ve kullanıcı adını alabiliyorsun. Ben öyle yaptım ve yıllardır kendi modemimi kullanıyorum.

By_dgn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Mehmet doğan
Ekip vermez, müşteri hizmetleri de vermez. Kontrol ve erişim sağlıyorlar modem üzerinden. Ama YouTube da modem şifre öğrenme diye aratırsan, WM ile istemci olarak gösterip şifre ve kullanıcı adını alabiliyorsun. Ben öyle yaptım ve yıllardır kendi modemimi kullanıyorum.
Size hangi modemi getirdiler hocam?

faceage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
292
İsim
Alperen
noldu şifreyi verdiler mi?

By_dgn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Mehmet doğan
Tabi ki vermediler :)

DennisClk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Deniz
Hocam merhaba, ben de kendi modemimi kullanmak istiyorum, sizin dediğiniz gibi yaptım fakat İnternete çıkamıyorum, superonline a bağlı da gözüküyorum ama olmuyor, yardımcı olabilir misiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
Erdal
Hocam merhaba, ben de kendi modemimi kullanmak istiyorum, sizin dediğiniz gibi yaptım fakat İnternete çıkamıyorum, superonline a bağlı da gözüküyorum ama olmuyor, yardımcı olabilir misiniz
Tüm adımları doğru uyguladıysanız basit başka bir hata yapıyor olmalısınız. PPOE gibi seçenekleri kontrol etmenizi öneririm.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,740
Üyeler
141,480
Son üye
Ege Tarakcı
Top Bottom