bypsiko isimli üyenin son içerikleri

1. bypsiko

🔥 DONANIM ARŞİVİ G9 - RTX4060ti SİSTEM ÇIKTI!

Arkadaşlar nasıl alamıyorsunuz anlamıyorum. Sistemin çıkacağını yarım 2 saat önce öğrendim hemen eve önce elektrik çektirip sonra İnternet firmasını aradım ve eve İnternet bağlattım fakat bir sorun vardı kredi kartım yoktu ve bankayı arayıp kredi kartı istedim hepsini hazır ettikten sonra...
  2. bypsiko

Ana Konu Amazon Prime Day Başladı!

15 kya kadar ekran kartı AMD Intel farketmez, 25bine kadar telefon lazım. Alınır olanları link halinde atar mısınız
  3. bypsiko

DA-C4 şuan alınır mı?

Yarın zam yüzde kaç gelecek
  4. bypsiko

BİLGİSAYARIM SSDYI F YANİ ÇIKARILABİLİR DİSK OLARAK GÖRÜYOR

Arkadaşlar format attım. Nasıl bir format olduysa artık hiçbir fikrim yok iki diski de biçimlendirdim formattan önce şuan 3 tane sorunum var. 1.)2 adet depolamam var biri m2 diğeri normal ssd. wind. m2de kurulu sorun yok çalışmasında fakat normal ssd yi bilgisayar F yani çıkarılabilir disk...
  5. bypsiko

ROBOT SÜPÜRGELER KEDİ TÜYLERİNİ TEMİZLER Mİ?

Teşekkürler hocam başka yorum gelmezse alırım bunu. Peki bilmediğimden soruyorum diğerlerine nazaran ne gibi iyi yönleri var mesela şarjı azalınca kendını şarj edebiliyor mu?
  6. bypsiko

ROBOT SÜPÜRGELER KEDİ TÜYLERİNİ TEMİZLER Mİ?

Merhabalar, 2 yıldır kedi sahibiyim tüye alerjim olduğu için her gün elektrikli süprügeyle almak zorunda kalıyorum fakat bu durum çok yorucu hale gelmeye başladı. Sorum şu değerli dostlar; Robot süpürge verimli şekilde kedi tüylerini temizler mi, başka bir beklentim yok. Cevabınız evetse 7-8k...
  7. bypsiko

M2 SSD Yİ BAŞKA BİLGİSAYARA TAKSAM???

Peki taktığım ssd de olan windows mu açılır bilgisayarımda
  8. bypsiko

M2 SSD Yİ BAŞKA BİLGİSAYARA TAKSAM???

Bilgisayarım açılmıyor. İçindeki verileri kurtarmak istiyorum. M2 SSD yi başka bilgisayara taksam verilerime ulaşabilir miyim? (NOT: WİNDOWS M2 SSD YE KURULU)
  9. bypsiko

Çok zayıfım spora başlamayı düşünüyorum

Salondan önce bir diyetisyene gitmelisin
  10. bypsiko

MİNİ USB TO AUX DİŞİ GİRİŞİ ARIYORUM

maalesef çalışmıyor o şekilde sağol emeğin için 1677858309 gopro4 için mikrofon girişi. orijinali gereksiz pahalı 50 liralık aparat maksimum. daha önce bir elektrikciden bulmustum fakat bozuldu
  11. bypsiko

Dişi gerek hocam
  12. bypsiko

Dostum dikkatli bakarsan MİNİ USB yi gösteriyor
  13. bypsiko

Yok hocam mini USB arıyorum yani şu giriş https://turkish.alibaba.com/product-detail/USB-Charging-Cable-Converter-Micro-USB-1600075550315.html
  14. bypsiko

MİNİ USB TO AUX DİŞİ GİRİŞİ ARIYORUM eline olan var mı arkadaşlar internette bulamadım
Top Bottom