cagdasaktas94 isimli üyenin son içerikleri

1. cagdasaktas94

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

az önce İtopya dan aldım daha ucuza
  2. cagdasaktas94

Çözüldü✓ PC için gamepad önerisi

ps5 kolu çok dayanıklı gelmedi bana, çalışma ortamında vardı ve kısa süreli kullanımda sorunlar oluştu iki kolda da
  3. cagdasaktas94

Doları satıp altın almak mantıklı mı?

bence altın daha güvenilir yatırım dolardansa, dolarla kazanıyorum birikimimi altın ile yapmaya karar verdim
  4. cagdasaktas94

haklısınız. teşekkür ederim, iyi akşamlar (:
  5. cagdasaktas94

https://www.akakce.com/oyun-kolu/en-ucuz-msi-force-gc30-v2-kablosuz-pc-android-fiyati,1605791325.html bu alınır mı peki ?
  6. cagdasaktas94

İyi akşamlar herkese. PC için 2 tane oyun kolu almayı düşünüyorum. kullanışlı, kaliteli ve uzun süre götürebilcek önerileri olanlar varsa yardımcı olabilir mi. bütçe olarak totalde 4-5k ya kadar çıkabilirim.
  7. cagdasaktas94

HARD DISK ÖNERİSİ???

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07X41PWTY/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&th=1 Bugün bundan söyledim, biraz bakındım f/p gibi geldi. belki bakmak isteyen olursa diye atıyorum.
  8. cagdasaktas94

Öneri F/P Red Switch Mekanik Klavye Önerisi

Bu 2 klavyeden hangisi daha iyidir ?
  9. cagdasaktas94

Monitör ve klavye önerisi

Normal klavye boyutunda olsa yeterli çok küçük olmasına gerek yok. Monitör de 1080 veya kaliteli 2k varsa bu fiyatlarda 2k da olabilir.
  10. cagdasaktas94

Kablolu olabilir sıkıntı yok, switch olarak ikisini de bilmiyorum deneyimlemedim o yüzden farketmez hangisi daha iyiyse
  11. cagdasaktas94

İyi günler herkese. Klavye ve 2.monitör almayı düşünüyorum, genellikle farklı oyunlar oynuyorum. Kaliteli ve fiyat performans önerisi olan var mı. Bütçede biraz arttırım yapabilirim eğer özelliklerde çok açık fark varsa.
  12. cagdasaktas94

Logitech G213 oyun oynarken tuşları geç algılıyor

Aynı sorun bende de var, her oyunda olmuyor bir de, bazen PUBG de oluyor bazen olmuyor valorantta var şu an ama PUBG de yok mesela, daha önceden fifada vardı o zaman biraz araştırdım usb girişini değiştirip bir şekilde çözmüştüm ama aynı sorun yine nüksetti. Yeni klavye mi alsam acaba diyorum...
  13. cagdasaktas94

7000 TL altı telefon önerisi

Reeder S19 Max Pro alınmaz mı ?
  14. cagdasaktas94

7000 TL altı telefon önerisi

Merhabalar, iyi günler herkese. Rica etsem 7k altı ücreti olan en mantıklı telefon önerilerinizi alabilir miyim ?
  15. cagdasaktas94

Ekran kartı bağlantısını ne şekilde yapmam gerekiyor

Tamamdır, sağolasın, iyi günler (:
Top Bottom