Canciger isimli üyenin son içerikleri

1. C

Sağlamindir sitesinden korsan oyun indirmek zararlı mıdır?

Bu cevabı bu arkadaşa değil ülkeyi yönetenlere de. Sırf şu yüzden hesabıma giriş yaptım. Oynamasında ne yapsın ha? Paşa paşa da crack oynasın. Sorun yok hocam bende oynuyorum sağlamindirden indirebilirsiniz.
  2. C

5500XT Nitro+ Special Edition 8 GB nasıldır?

Hocam ne gerek vardı yav 165O S Varken :D
  3. C

Sistem Açılmıyor Muhtemelen Harddisk.

arkadaşlar şimdi sorun şu bilgisayara Ben 2 hard diski mi taktıktan sonra eski Harddiskde Windows olduğundan dolayı çakıştı haliyle Ben söktüm o eski harddiskimi ancak hala yeni hard disk ile birlikte çalışıyorlar bir sorun var eski hard diski çıkarmama rağmen şu an mavi ekran falan yedim...
  4. C

Sabit diskimde Windows olmasına rağmen açılışta Reboot, Mavi ekran vs. Alıyorum.

Aynen öyle gözüküyor. Buda son test. Bide treyarch abimin dediği 8 maddeyi yapacağım olmaz ise Harddiski deüişim talebi edeceğim daha pc 3-4 aylık. 1607978907 Hocam sağlık durumları gayet iyi. DDU Olayına en sona bırakıyorum. 8 adıma geçiyorum şimdi. 1607978953 Not : En son taş çatlasın 1 ay...
  5. C

Sabit diskimde Windows olmasına rağmen açılışta Reboot, Mavi ekran vs. Alıyorum.

Hocam Sys onarımını pc yi kapatmadan önce yapmışsım. Sfc/ Scannow mu neydi şimdide DISM /Online /Cleanup-Image /CheckHealth DISM /Online /Cleanup-Image /ScanHealth DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth Bu 3 kodu yapıyorum ve aynı anda Error scan testi çalışıyor. 45 Dakikadır %50 falan...
  6. C

Minidump : https://www.mediafire.com/file/4lmvdtcnar01b09/minidumplarım.rar/file Virüs total : https://www.virustotal.com/gui/file/d37e5531e50f8b9e377a21944d13245ad231596024febaf54ba347c50ea6eb27/detection 8.adımı error scan testi bitsin yapacağım. 1607974129 Error scanın şuanki durumu bu ...
  7. C

Tamam şimdi indirip yapıyorum test bitince buraya Görsel atacağım.
  8. C

Bir iki round hile açılmış vac ban yermiyim

inşallah yer
  9. C

Sabit diskimde Windows olmasına rağmen açılışta Reboot, Mavi ekran vs. Alıyorum. Zar zor açılıyor PC. Eski HDD Yi taktım onuda kullanayım diye içinde windows vardı diye çakıştı neyse dedim önemli değil 1 tb bana yeter. Onu çıkardıkdan sonra bile aynı kaldı. Şuan kapatırsam muhtemelen gene aynı...
  10. C

Yardım youtube açılmıyor hata veriyor

bendede
  11. C

Harddiskimi Windows dahil nasıl sıfırlayabilirim?

Tamam toplayalım çok karıştı :D 1-Ana harddiskimi çıkarıp eski diskimi takıyorum. 2-Biçimlendirme ekranında tüm disklere yani c-d ve 100mb lik olanlarda dahil biçimlendir yapıp direk tamam diyoruz değerler ile oynamıyoruz. 3-Sonra tüm diskleri silip yeni diyoruz ve oraya 1tb nin mb hali yani...
  12. C

Şimdi c ve d yi biçimlendirdikden sonra tüm c ve d ve 100 mb ler dahil siliyorum deme? Ben tek disk 1 tb olarak kullanmak istiyorum
  13. C

şimdi o ekrana geldikden sonra tüm disklere biçimlendir diyorum hiç bir şeye ellemedem tamam deyip kapatyorum o ekranı aynısını diyer diskede yapıyorum. Muhtemelen karşıma 2 adet 100 mb lik bir şey gelecek onlar hariç diyer 400 - 500 GB Olan diskleri silip formatı kapatıyorum doğrumu
  14. C

Amd işlemcilerde SMT nedir? Kapatırsak ne olur?

fps de ciddi etkisi olurmu
Top Bottom