Neler Yeni

Sabit diskimde Windows olmasına rağmen açılışta Reboot, Mavi ekran vs. Alıyorum.

Canciger

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Can Bozkurt
Discord
𝑪 𝒂 𝒏 🗡#4464
Sabit diskimde Windows olmasına rağmen açılışta Reboot, Mavi ekran vs. Alıyorum. Zar zor açılıyor PC.

Eski HDD Yi taktım onuda kullanayım diye içinde windows vardı diye çakıştı neyse dedim önemli değil 1 tb bana yeter. Onu çıkardıkdan sonra bile aynı kaldı. Şuan kapatırsam muhtemelen gene aynı sorun olacak.

Ve ekstra olarak böyle bir bildirim geldi.

Ekran Alıntısı.PNG

Mesaj otomatik birleştirildi:

@crazyreign @kandes22 @Abdullah Hacıgül

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Sabit diskimde Windows olmasına rağmen açılışta Reboot, Mavi ekran vs. Alıyorum. Zar zor açılıyor PC.

Eski HDD Yi taktım onuda kullanayım diye içinde windows vardı diye çakıştı neyse dedim önemli değil 1 tb bana yeter. Onu çıkardıkdan sonra bile aynı kaldı. Şuan kapatırsam muhtemelen gene aynı sorun olacak.

Ve ekstra olarak böyle bir bildirim geldi.

Alıntıyı görüntüle
HD Tune indirip error scan testi yapıp sonuçları paylaşın. Quick scan açmayın. 10-15 tane falan kırmızı nokta görürseniz testi bitirin.

Canciger

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Can Bozkurt
Discord
𝑪 𝒂 𝒏 🗡#4464
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Canciger

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Can Bozkurt
Discord
𝑪 𝒂 𝒏 🗡#4464
Sistem Bakım, Onarım Ve Optimizasyon Yönergesi 8. Maddedeki sistem ayarlama adımını uygulayıp Minidump dosyanızı paylaşınız.
Minidump : https://www.mediafire.com/file/4lmvdtcnar01b09/minidumplarım.rar/file
Virüs total : https://www.virustotal.com/gui/file...45ad231596024febaf54ba347c50ea6eb27/detection

8.adımı error scan testi bitsin yapacağım.

Error scanın şuanki durumu bu :
ads.PNG

@Treyarch Hocam minidumpları yollamıştım baktınızmı?

Son düzenleme:

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
DDU ile güvenli modda ekran kartı sürücünüzü kaldırıp yerine en güncel WHQL sürücüyü kurunuz. Ve Sys onarımı yapınız. Disk sağlığınızı kontrol ediniz.

Canciger

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Can Bozkurt
Discord
𝑪 𝒂 𝒏 🗡#4464
DDU ile güvenli modda ekran kartı sürücünüzü kaldırıp yerine en güncel WHQL sürücüyü kurunuz. Ve Sys onarımı yapınız. Disk sağlığınızı kontrol ediniz.
Hocam Sys onarımını pc yi kapatmadan önce yapmışsım. Sfc/ Scannow mu neydi şimdide

DISM /Online /Cleanup-Image /CheckHealth
DISM /Online /Cleanup-Image /ScanHealth
DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

Bu 3 kodu yapıyorum ve aynı anda Error scan testi çalışıyor. 45 Dakikadır %50 falan oldu sıfır hata şimdilik.

Kullandığım driver en son nvidia sürümü. WHQL Onaylımı bilgim yok. WHQL Onaylı son sürüm kaçtır?

Hocam Sys onarımını PC yi kapatmadan önce yapmışsım. Sfc/ Scannow mu neydi şimdide

DISM /Online /Cleanup-Image /CheckHealth
DISM /Online /Cleanup-Image /ScanHealth
DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

Bu 3 kodu yapıyorum ve aynı anda Error scan testi çalışıyor. 45 Dakikadır %50 falan oldu sıfır hata şimdilik.

Kullandığım driver en son nvidia sürümü. WHQL Onaylımı bilgim yok. WHQL Onaylı son sürüm kaçtır?
Disk sağlığım 2-3 hafta önce baktığımda %100 idi. Tekrar bakarım testler bittikden sonra.

HD Tune indirip error scan testi yapıp sonuçları paylaşın. Quick scan açmayın. 10-15 tane falan kırmızı nokta görürseniz testi bitirin.
1607977159869.png

Hocam şuan böyle.

@Emirhandkee hocam bitmiyor bu daha %50 olmadı 4.0mb hız diyor

Son düzenleme:

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45

Canciger

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Can Bozkurt
Discord
𝑪 𝒂 𝒏 🗡#4464
Bir şey çıkacak gibi durmuyor. İstersen durdur.
Aynen öyle gözüküyor. Buda son test. Bide treyarch abimin dediği 8 maddeyi yapacağım olmaz ise Harddiski deüişim talebi edeceğim daha pc 3-4 aylık.
Ekran Alıntısı.PNG

Sistem Bakım, Onarım Ve Optimizasyon Yönergesi 8. Maddedeki sistem ayarlama adımını uygulayıp Minidump dosyanızı paylaşınız.
Ekran Alıntısı.PNG
Hocam sağlık durumları gayet iyi. DDU Olayına en sona bırakıyorum. 8 adıma geçiyorum şimdi.

Aynen öyle gözüküyor. Buda son test. Bide treyarch abimin dediği 8 maddeyi yapacağım olmaz ise Harddiski deüişim talebi edeceğim daha PC 3-4 aylık.
Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı.PNG
Hocam sağlık durumları gayet iyi. DDU Olayına en sona bırakıyorum. 8 adıma geçiyorum şimdi.
Not : En son taş çatlasın 1 ay önce baktım 2.5 tb veri yazılmış idi. Böyle bir şey imkansız .

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,493
Üyeler
141,977
Son üye
zazamurad21
Top Bottom