Celal85 isimli üyenin son içerikleri

1. Celal85

Aşağıda linkini attığım klavyeler nasıldır ?

Listelediklerin arasında Blue Switch olanı alabilirsin kullanım açısından iyi ama çok sesli bir klavye click seslerine karşı alışığım diyorsan tabi ki. Onun haricinde Red Switch olan var mavi olana nazaran sessiz bir klavye ama onun da sağ tarafınad "del end home" gibi tuşlar yerine sayı tuşları...
  2. Celal85

Adata XPG D80 8GB 3000Mhz CL16 Bellek Overclock yardımı istiyorum

Konu üzerinden baya zaman geçti ama detaylı araştırma ve denemeler ile Ram Frekansını 3200MHZ CL16 değerine ve sunduğu alt yazma okuma değerli ile birlikte Ram Voltajını baya aşağı çektim. 3 Aydır bu şekilde stabil ve sorunsuz kullanıyorum. 1613664203 Anakartın sunduğu 3466MHZ değerinde anakart...
  3. Celal85

Yardım Rampage KB-R105 Red Switch RGB senkron sorunu

Herkese iyi günler, Abdullah kardeşimin videosunda önerdiği ürünü aldım çok şükür ürün muazzam güzel ve f/p ürün fakat videoda da bahsettiği gibi aldığım üründe RGB senkron hatası meydana geldi fakat bende ki sorun "z" tuşunda değil. Sağ alt köşede bulunan "Enter" tuşunda meydana geldi siten...
  4. Celal85

Yardım XFX RX 5700XT THICC III mü MSI Evoke OC 5700XT mi ?

Sağolun içimi aydınlattınız az da olsa XFX alacağım
  5. Celal85

Yardım XFX RX 5700XT THICC III mü MSI Evoke OC 5700XT mi ?

başlıkta belirttiğim 2 kart modeli arasında tercih yapacağım ama çok kararsızım yardımcı olursanız çok sevinirim :) THICC III ultra modelini bulamadım bulsam tercih dahi yapmayacaktım ama maalesef ülkemde şuan da bu karttan yok.
  6. Celal85

Adata XPG D80 8GB 3000Mhz CL16 Bellek Overclock yardımı istiyorum

Öncelikle herkese selamlar arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi elimde D80 8GB (2X) var bunlar internet üzerinde hem single hem dual kit olarak satılıyor. ikisi arasında büyük bir fark olmasa bile ufak tefek FPS farkları oluyor, neyse konumuz bu değil, konumuz bu belleklere overclock yapmak...
Top Bottom