Neler Yeni

Aşağıda linkini attığım klavyeler nasıldır ?

Muhammed100192

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Muhammed
[TRY226.43]K550 87 Tuşlar Kablolu Mekanik Klavye Mavi Anahtar Su Geçirmez 19 RGB Arka Işık Oyun Klavye Windows XP / 7/8/10 için Bilgisayar Çevre Birimleri from bilgisayarlar ve ofis on banggood

[TRY384.62]87 Tuşlar Mekanik Klavye bluetooth Kablosuz Type-C Kablosuz 2.4G Üç Modlu Arkadan Aydınlatmalı Oyun Klavye LaptopTablet Cep Telefonu için Bilgisayar Çevre Birimleri from bilgisayarlar ve ofis on banggood

[TRY239.37]METOO Z56 89 Tuşlar Mekanik Klavye Numpad Anti-gölgelenme ile Kablolu RGB Arkadan Aydınlatmalı İngilizce Rusça Oyun Klavye Bilgisayar Çevre Birimleri from bilgisayarlar ve ofis on banggood

Kaanps4player

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,964
İsim
Kaan
Forumda kullanan yoktur diye düşünüyorum yt de aratabilirsin veya Türkiye’den farklı markalara yönelebilirsin

Muhammed100192

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Muhammed
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Forumda kullanan yoktur diye düşünüyorum yt de aratabilirsin veya Türkiye’den farklı markalara yönelebilirsin
Tkl veya %60 istiyorum da Türkiye de pek seçenel yok gamepower compact var herkes sorunşu diyor diğerlerini de bilemedim

Celal85

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Celal Baran
Listelediklerin arasında Blue Switch olanı alabilirsin kullanım açısından iyi ama çok sesli bir klavye click seslerine karşı alışığım diyorsan tabi ki.
Onun haricinde Red Switch olan var mavi olana nazaran sessiz bir klavye ama onun da sağ tarafınad "del end home" gibi tuşlar yerine sayı tuşları konulmuş bu da bir doysa silerken veya farklı bir işlem yaparken işini birazcık zorlaştırır onun haricinde mavi olana nazaran çok daha iyi diyebilirim brown switch olana gelecek olursak oyuncuysan ve genelde oyun oynuyorsan hiç tavsiye etmiyorum. Ama makale yazarı gibi veya daha çok interaktif şeyler yapıyorsan alabileceğin en iyi klavye o olur.

Muhammed100192

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Muhammed
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
TKL istiyorsan Redragon Dark Avenger, Kumara K552 önerebilirim yurt içinden.
Yurt dışından ise MK61, BW-KB1
Rampage ardor nasıl sence
Mesaj otomatik birleştirildi:

Listelediklerin arasında Blue Switch olanı alabilirsin kullanım açısından iyi ama çok sesli bir klavye click seslerine karşı alışığım diyorsan tabi ki.
Onun haricinde Red Switch olan var mavi olana nazaran sessiz bir klavye ama onun da sağ tarafınad "del end home" gibi tuşlar yerine sayı tuşları konulmuş bu da bir doysa silerken veya farklı bir işlem yaparken işini birazcık zorlaştırır onun haricinde mavi olana nazaran çok daha iyi diyebilirim brown switch olana gelecek olursak oyuncuysan ve genelde oyun oynuyorsan hiç tavsiye etmiyorum. Ama makale yazarı gibi veya daha çok interaktif şeyler yapıyorsan alabileceğin en iyi klavye o olur.
Switch seçilebiliyor herhalde red olarak alıcsm sadece klavye olarak attım hangisi iyi ise

serdar baskan

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
22,009
Mediakraft Türkiye Caferağa Mah. İstanbul
İsim
serdar aksu
İlgilendiği Kategoriler
bilim/deney
Rampage ardor nasıl sence
Mesaj otomatik birleştirildi:

Switch seçilebiliyor herhalde red olarak alıcsm sadece klavye olarak attım hangisi iyi ise
Tercih etmeyin onu redragon'a güvenebilirsiniz kendimde dark avenger kullanıyorum.

Muhammed100192

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Muhammed
Top Bottom