cengizovic isimli üyenin son içerikleri

1. cengizovic

Ucuza xbox game pass?

3 tane aylık veriyormuş. Tek hesaba 3 tane kod ekleyince 3 aylık oluyor mu ki?
  2. cengizovic

Ucuza xbox game pass?

Hocam bunun 3 aylığı var mı? baktım fakat bulamadım. Genelde 3 aylıklar hesap şeklinde veriliyor. Hesap şeklinde istemiyorum. Uygun bulursanız 3 aylık kod şeklinde atar mısınız?
  3. 2-3 aylık xbox gamepass arıyorum.

2-3 aylık xbox gamepass arıyorum.

Uygun fiyattan minimum 2 ay aylık gamepass arıyorum uygun fiyattan.
  4. cengizovic

Windows 11 geçilirimi?

Geçilir bence ben beğendim ara yüzünü biraz da sade ve imaj değişimi güzel olmuş. CS2 de oyundan atma hatası alıyordum; yükseltmeyle geçtim denedim birkaç gün sonra tekrar windows 10 geçtim. Sebebi bilgisayarı sıfırlamak olduğu için. Windows 11 de biraz da dosyalar kısmında gecikme var gibi...
  5. cengizovic

Amazon 200/80 TL indirim

Kuponda şey diyor uygulandıktan sonra 4 gün boyunca aktif kalacaktır diyor. Yani ben uygun çıktım ve promosyunu uygula dedim. 4 gün içinde mi geçerli?
  6. cengizovic

❌İndirim Bitti! Kingston 1tb ssd 1889tl

Bilmiyorum gerçekten biraz daha araştıracağım. Birkaç yorumda hız için biraz iyi olduğunu söyleyenler olmuş. Benim M2 ssd A2000 onda da DRAM varmış yeni öğrendim. Gayet hızlı benimki. Memnunum. Sanırım aynısından almak mantıklı olacak takip edeyim en iyisi yoksa da DRAM olmayan model alırım.
  7. cengizovic

❌İndirim Bitti! Kingston 1tb ssd 1889tl

Dram şart mı gerçekten? Elimde 500 GB lık m2 ssd var. 1 tb eklemek istiyorum. Bunu taksitle almak mantıklı geliyor.
  8. cengizovic

Steelseries Prismcaps Pudding Beyaz 639TL

Bende alacağım birkaç aya inşallah.
  9. cengizovic

Sen satıyordun bir ara sattın mı?
  10. cengizovic

Razer klavyeme şu keycapsı almak istiyorum. Fakat fiyat hala pahalı geliyor bana. Köşeye 100-200 atıp 2 aya almaya çalışacağım :(
  11. cengizovic

Pc sistemime hangisine update getirmeliyim yardım lütfen!

SSD markasını ilk defa duyuyorum. SSD uptade yapabilirsin. Kingston 1 TB alabilirsin.
  12. cengizovic

❌İndirim Bitti! Trendyol 300-150 TL İNDİRİM KUPONU 🔥

Aga alıyım almasına da çok mu gerekli? Yani xbox kolum var mesela genelde kablolu kullanıyorum. Alıcısı da var zaten kendisinin ama kablolu tercih ediyorum. Telefon için bir nevi dosya aktarımı için kullanabilirim. Farklı olarak nelerde kullanılıyor? Biraz almam için sebep söyler misin? Biraz...
  13. cengizovic

❌İndirim Bitti! Trendyol 300-150 TL İNDİRİM KUPONU 🔥

Bana da vermişler. 300 e 150 TL kuponu. Fakat ne alacağımı bilmiyorum. PC için önerebileceğiniz bir şey var mı? Kulaklık standı ya da benzeri şeyler? PBT keycapsda alınabilir aslında ama bir tık pahalı kaçıyor.
  14. cengizovic

🔥İndirim ASUS TUF GAMING GT501 RGB FANLI TEMPERLİ CAM USB 3.1 ATX/EATX 4.714TL

Bu fiyata 3-4 sene önce full kasa toplanıyordu. Şimdi iyi bir boş kasa bu fiyatta. Hey gidi..
  15. cengizovic

ölü piksel çıkan monitör iade edilebilir mi

Garantiye gönder hocam. İade süreci geçmiş. Amazondan aldıysan 1 ay iade süreci var ama onu belirteyim. Garantiye git gel derken 20-30 günü bulur sonuçlanması.
Top Bottom