Ciry isimli üyenin son içerikleri

1. C

Lian Li PC-O11 Air tarzı kasa önerisi

hocam bildiğim kadarıyla o sökülmüyor
  2. C

çok uğraşmak istersen modifiye edebilirsin ama öyle bir eklenti yok diye biliyorum, en kötü ön cam çıkarılabiliyor onu çıkarırsan da çok toz alır .
  3. C

Şu anda aktif olarak bu kasanın beyaz versiyonunu kullanıyorum, toplamda 13 adet fan var üzerinde ve tavsiye ettiğim bir kasadır bu ürün...
  4. C

Çözüldü✓ Mavi Ekran Hatası, Yardım edin

Hocam birbirinden alakasız hatalar verdi yaklasik 10 12 hata verdi hepsi farklı koddu. İşlemci bozuk çıktı hocam, işlemciyi koyuncu bayisine gönderdim onların testinde de işlemci arızalı olarak belirlendi yani fabrika çıkışı arızalıymıs. yeni işlemci gönderdiler onunla bir problem yaşamadım...
  5. C

Kasa fanlarının hızını nasıl ayarlarım

Bios üzerinden ayarlayabilirsin
  6. C

Yardım 5600x için soğutucu önerisi

Bunun yeterli olacağını düşünüyorum 1689182763 https://www.akakce.com/islemci-sogutucu/en-ucuz-deep-cool-ak400-zero-dark-fiyati,198532740.html
  7. C

Farklı bir ssd takıp denedıik onda da mavi ekran vermişti, tekrardan bir format atıp deniyim
  8. C

sürekli kendini onarıma alıp duruyor her başlatmada, windows gelmiyor
  9. C

Arkadaşlar benim ramlerde sıkıntı olduğunu düşünüp servise gönderdim bana sıfır yeni ram gönderdiler onu taktım bugün ama gene mavi ekran hatası verdi iki kere. Minidump dosyasını bırakıyorum incelerseniz sevinirim. https://drive.google.com/drive/folders/1IKNxyC683naUGqub2bI5OeV2Ss2jlMtz?usp=sharing
  10. C

Öneri Beyaz 4000mhz Ram tavsiyesi

Beyaz olması daha iyi olur genede teşekkür ederim
  11. C

Öneri Beyaz 4000mhz Ram tavsiyesi

Arkadaşlar imzamdaki sistem tamamen beyaz olduğu için ve şu anda da ram arızası yaşadığımdan ötürü yeni ram bakıyorum. Sizin önereceğiniz 4000 mhz veya 3600 de olur kaliteli ram var mı ?
  12. C

Mavi ekran sorunu (BSOD)

Arkadaşlar valorant ve CS tarzı oyunlarda sıkıntı yaşamadım fakat Steam PUBG ve cyberpunk gibi ağır oyunlara girdiğimde sürekli bir birinden farklı kodlarda mavi ekran ile karşılaştım, ayrıca bilgisayar şu anda ve açıldığında direk mavi ekran veriyor Windows a bile gelemiyor bu yüzden minidump...
  13. C

Yurtdışı Telefon Tavsiyesi

IMEI kaydı basit bir şekilde yapabilirsiniz, sıkıntı çıkmayan bir modeldir diye biliyorum
  14. C

Yurtdışı Telefon Tavsiyesi

one plus 9 pro
  15. C

Aliexpress ürünümü getirmiyor

o zaman yola çıkmıştır, hayırlı olsun tekrardan :D
Top Bottom