Neler Yeni

Çözüldü✓ Mavi Ekran Hatası, Yardım edin

Ciry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Furkan Celep

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,353
İsim
Emre Zengin
Arkadaşlar benim ramlerde sıkıntı olduğunu düşünüp servise gönderdim bana sıfır yeni ram gönderdiler onu taktım bugün ama gene mavi ekran hatası verdi iki kere. Minidump dosyasını bırakıyorum incelerseniz sevinirim.
https://drive.google.com/drive/folders/1IKNxyC683naUGqub2bI5OeV2Ss2jlMtz?usp=sharing
Windows arama kısmına CMD yazıp yönetici olarak çalıştırır mısın? Çalıştırdıktan sonra sfc /scannow yazıp entera bas. Bittikten sonra bilgisayarı yeniden başlat. Eğer gene mavi ekran almaya devam edersen Minidump dosyalarını paylaşırsan sevinirim. Ayrıntılarda bir şey çıkmıyor.

• Beğen
Reaksiyonlar: Ciry

Ciry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Furkan Celep
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Windows arama kısmına CMD yazıp yönetici olarak çalıştırır mısın? Çalıştırdıktan sonra sfc /scannow yazıp entera bas. Bittikten sonra bilgisayarı yeniden başlat. Eğer gene mavi ekran almaya devam edersen Minidump dosyalarını paylaşırsan sevinirim. Ayrıntılarda

Windows arama kısmına CMD yazıp yönetici olarak çalıştırır mısın? Çalıştırdıktan sonra sfc /scannow yazıp entera bas. Bittikten sonra bilgisayarı yeniden başlat. Eğer gene mavi ekran almaya devam edersen Minidump dosyalarını paylaşırsan sevinirim. Ayrıntılarda bir şey çıkmıyor.
sürekli kendini onarıma alıp duruyor her başlatmada, windows gelmiyor

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,353
İsim
Emre Zengin
  • Beğen
Reaksiyonlar: Ciry

Ciry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Furkan Celep

Ciry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Furkan Celep
Hocam birbirinden alakasız hatalar verdi yaklasik 10 12 hata verdi hepsi farklı koddu. İşlemci bozuk çıktı hocam, işlemciyi koyuncu bayisine gönderdim onların testinde de işlemci arızalı olarak belirlendi yani fabrika çıkışı arızalıymıs. yeni işlemci gönderdiler onunla bir problem yaşamadım henüz umarım da yaşamam.
Mavi ekran kodu verir misin?

Zepett8

80+ Bronze
Hocam birbirinden alakasız hatalar verdi yaklasik 10 12 hata verdi hepsi farklı koddu. İşlemci bozuk çıktı hocam, işlemciyi koyuncu bayisine gönderdim onların testinde de işlemci arızalı olarak belirlendi yani fabrika çıkışı arızalıymıs. yeni işlemci gönderdiler onunla bir problem yaşamadım henüz umarım da yaşamam.
Çözüldüğüne sevindim.

Top Bottom