Cosef isimli üyenin son içerikleri

1. Cosef

Yardım Tomahawk B550 bios güncellemesi yarıda kaldı

Yaklaşık 1 senedir kullanıyordum kartı. Bugün Amazon’a durumu anlattım gönderin değişelim yapalım dediler. Gerçekten sıfır ürün yollarlarsa helal olsun diyecem. Çok büyük firma daha önce de fiyatı 2x yapan bir ürünümü 1 sene sonra yenisiyle değiştirip yollamışlardı.
  2. Cosef

Yardım Tomahawk B550 bios güncellemesi yarıda kaldı

Arkadaşlar merhaba bugün biosun yeni sürümü çıktığımı gördüm flash belleğe yükleyerek bios üzerinden m flashı seçerek yükselmeyi başlattım. PC yeniden başladı ve bios güncelleme için tekrar açıldı yükleme yapılıyordu daha sonda PC kapandı ve kendiliğinden açılmadı. Şu an PC’yi hiçbir türlü...
  3. Cosef

Bu internet neden böyle?

Merhaba arkadaşlar millenicom 100mbps 8 upload paketini kullanıyorum. İnternetten genel anlamda çok memnunum ancak 1 haftadır twitch üzerinden yayın açmaya çalıştığımda packet loss sorunuyla karşılaşıyorum. Sabit 7.6 upload ve 70 75 arası da download alıyorum. İndirme hızım çok iyi steamde...
  4. Cosef

Valorant Yüksek FPS ama Drop Yiyorum

Yok hiçbir şey yapmadım işlemciye. Normal ryzen işlemcilerin çalışma mantığında çalışıyor. Kaliteli de bir hava soğutucum var, ısınma sorunu da yok. Monitör 170 hz
  5. Cosef

Valorant Yüksek FPS ama Drop Yiyorum

Fps'im yüksek olmasına rağmen oyunun ilk 5 dakikasında takılmalar yaşıyorum. 5 10 dakika sonra kendiliğinden geçiyor. Vsync açıp 170'e kitlediğimde takılma esnasında fps 160-165'lere düşüyor. Vsync kapalıyken de takılmalar oluyor ama fps hiç 170'in altına düşmüyor. 250'nin altına düştüğünü...
  6. Cosef

Bu sorunu çözene anında 200 lira atıcam

Realtek yüklü ancak ben harici ses kartının yazılımı kullanıyorum. Ses kartını çıkarıp realtek üzerinden dediğinizi yaptım sorun yine devam ediyor. 1655982429 Önerdiğin program işe yaramadı maalesef. 1655982581 Eski bilgisayarım da böyle bir sorun hiç olmadı veya vardı da farketmedim. Herkes de...
  7. Cosef

Bilgisayar açılıp kapanırken bile bam güm çat pat sesler geliyor, gecenin bi vakti yerimden sıçrıyorum. Çok saçma, bununla alakalı çok fazla konu açılmış ama çözümü yok. Şaka gibi.
  8. Cosef

Herkes de olduğuna inanmıyorum. Ciddi bir problem bu. Kullanmadığınız için farketmiyorsunuz ama birçok şeye engel oluyor. Mesela ben prodüksiyon yapımı ile alakalı video çekeceğim sürekli patlama sesi kayda giriyor. Müzik yaparken sürekli patlama çatlamalar meydana geliyor, hoparlörü bile...
  9. Cosef

Merhaba herkese 3 gündür kafayı yemiş durumdayım. Geçenlerde yeni bir bilgisayar topladım. Temiz windows 10 kurulumu yaptım. Sesle alakalı garip bir problem yaşıyorum. Problem ise sağ alt menüde bulunan ses açma kısma butonuna basıp sesi açıp kapadığımda patlama gibi bir çıt sesi alıyorum. Ek...
  10. Cosef

İlk Oyun Projem (ŞÜKÜR)

Unity mi kullandınız?
  11. Cosef

Öneri FHD ips f/p monitör tavsiyesi

Full hd ips curved en az 165 hertz 240 da olur 4000 tl bandında monitör tavsiyelerinizi bekliyorum, çok kararsız kaldım. Mümkünse ghosting problemi olmayan.
  12. Cosef

Kayıt programıyla yapılan kaydın kalitesini hangisi belirler?

Soru başlıkta kayıt kalitesini ekran kartı mı yoksa kullandığımız monitör mu belirliyor? Çözünürlüğü monitör belirliyor diye biliyorum ama kaydın renk tonu kontrastı bunları en çok hangi bileşen belirliyor. Çok kaliteli ekran kaydı kaydetmek isteyen biri ne yapmalı?
  13. Cosef

Bu aracın masrafı nedir?

Olayı biraz daha açayım. Bu fotoğraftaki araba benim değil. Benim carptigim araba. Basit bir sürtme olayı. Arabayı kaydırdım arada 10 cm mesafe bile yoktu. Polislik bi olay değil ben kendi aramızda hallederiz dedim evdekiler duysun istemediğim için. Gerci soyledim biliyolar. Kazadan sonra adam...
  14. Cosef

Bu aracın masrafı nedir?

Dün küçük bi kaza yaşadık. Fotoğrafta kırmızıyla çizdiğim yerden itibaren çökük mevcutmuş. Göçükçü 1000 lira çekti. Ben arabadan anlamam. Sizce bu fiyat normal mi?
  15. Cosef

İtopya fırsat ürün monitor qhd

Bu monitör hakkında bana da bilgi lazım. Alıp kullanan var mı? Ghosting sorunu var mı?
Top Bottom