Dakullanıcı436 isimli üyenin son içerikleri

1. Dakullanıcı436

Vodafone hattım kısıtlanacağı tarihte kısıtlanmadı

Merhaba faturalı hattım 2 gün önce cuma günü faturasını ödemediğim için kısıtlanacak mesajı geldi ama hala internet vesaire çalışıyor acaba bu ne kadar daha sürer ona göre harçlığımı başka bir yere kullanacağım
  2. Dakullanıcı436

10fastfingers ingilizce klavye ayarlama

Merhaba 10fastfingers ta türkçe kelimeler yazmak ama ingilizce klavye kullanmak istiyorum örneğin alınmak kelimesi yerine alinmak'i doğru saysın istiyorum nasıl yapabilirim
  3. Dakullanıcı436

Performans düşüşümün nedeni nedir

Tamam teşekkürler
  4. Dakullanıcı436

Yani çok yüklenmiyim derken gerekeni yapmam yeterli onun dışında zorlama mı,yoksa boşvermemmi 1711043044 Biliyorum
  5. Dakullanıcı436

Şuan 10. Sınıfım ama 8. Sınıftan sonrası derslerim berbat.Normalde ortaokulda başarılı bir öğrenciydim ama 7. Sınıfta korona başlayınca kendimi oyuna sardım çocukken bana çok katı bir şekilde oyun yasaklanmıştı.Ve korona başlayınca derslere girmeyip anneme genellikle yalan söyledim bu yalanlarım...
  6. Dakullanıcı436

Kendim gibi davranamıyorum

Hayır hiç yok 1709579344 Sağolasın hocam
  7. Dakullanıcı436

Kendim gibi davranamıyorum

küçüklükten beri aşağılık kompleksim var ve bu durumum yüzünden hep dışlandım,mesela ortaokulda sınıfın en çok konuşan kişisiyken şuan lisede sınıftaki kimseyle konuşmuyorum.Ortaokulda, liseye geçince dışlanmam diye düşündüm ama öyle olmadı ***** saçma sorular soruyorum boş sorular yani.9...
  8. Dakullanıcı436

Dışarı çıkmayı sevmiyorum normal mi

Filmin felsefesinden bahsediyorum işsiz kalma sorunum yok zaten, benim gibi olan var mıdır diye açtımda konu dışı bir forum değil heralde kimse konu dışına bakmıyor
  9. Dakullanıcı436

Hepsi boş geliyor işte keşke bunların hiçbirini düşünmeyeceğim bir dövüş kulübü olsaydı filmde bir replik var Dövüşten sonraki gün herşeyin sesi kesiliyor diye gerçekten bende bunu istiyorum son 2 aydır çok fena etkisinde kaldım şu filmin tüm repliklerini ingilizce makalelerini ezberlemişimdir...
  10. Dakullanıcı436

İşte asosyal olmam bile umrumda değil herhangi bir arkadaşım olmasını önemsemiyorum öyle bir isteğim yok yani,gereksiz geliyor yakın zamanda herkes ölecek zaten ev çok rahatlatıcı konuyu açma nedenim okula giderken ki o huzursuzluk nedenim yani neden böyle bir isteğim yok psikoloğumu 2 gün...
  11. Dakullanıcı436

Hep böyle mi oldum bilmiyorum ama pandemiden beri kendimi bildim bileli dışarı çıkmayı hiç sevmem,ev benim için çok huzurlu dışarısı ise çok gereksiz geliyor.İnsanlar neden dışarıya çıkmak için can atıyor hiç anlamıyorum izmir de oturuyorum mesela 1 saatlik yol için deniz kenarına gitmek bana...
  12. Dakullanıcı436

Aileme güvenemiyorum

Konuyu açarken gittiğimi söylemiştim,sadece ekstra bilgi olarak buradan yardım almak istedim.2 hsftada bir gidiyorum konuyu açarkenki amacım içimi dökmekdi bunu belirttim.Okb konusunda belki daha çok bilgisi olan vardır diye buraya geldim teşekkürler
  13. Dakullanıcı436

Aileme güvenemiyorum

1. Ve 2. İçin konuştum ve ikisininde haklı nedenleri var,sadece 3. İçin babama düşündüklerimden bahsetmemiştim,bahsedeceğim.Okb için olarakta,kafamda belirli obsesyonlar var.Gittiğim psikolog türkiyedeki en iyi psikologlardan biri olduğuna eminim.Kendisiyle bunu konuştuğumda birşeyler demişti...
  14. Dakullanıcı436

Aileme güvenemiyorum

İyi olur
  15. Dakullanıcı436

Aileme güvenemiyorum

Ne anlamda hocam
Top Bottom