Dasagrel isimli üyenin son içerikleri

1. Dasagrel

Yardım 2 Laptop arasında kaldım

Arkadaşlar bu 2 laptop arasında kaldım sizce hangisi alınır? https://www.hepsiburada.com/lenovo-loq-intel-core-i5-13420h-16gb-512gb-ssd-rtx4050-freedos-15-6-ips-tasinabilir-bilgisayar-82xv00g6tx-p-HBCV00004MP2DB...
  2. Dasagrel

🔥İndirim n11 de sssd ve disk ürünlerinde sepette indirim

https://www.n11.com/urun/kingston-nv2-snv2s500g-500-gb-35002100-mbs-pcie-40-nvme-m2-ssd-23261810?magaza=incehesap
  3. Dasagrel

33K SİSTEM (MONİTÖR DAHİL) TOPLAMA

anladım bazı kişilerin bazı firmalarla anlaşmazlıkları olup bilenebiliyor ben 3-4 ürün almıştım bir sorun yaşamadım dediğin şeyi ben de incehesap için söyleyebilirim işlemci ve anakart almıştım mersindeyim mersinde adı soyadı benimle aynı olan başka bir kişiye ürünü göndermişlerdi ve...
  4. Dasagrel

33K SİSTEM (MONİTÖR DAHİL) TOPLAMA

bence bu fiyata bu sistem alınmaz şöyle bir önerim var https://www.gencergaming.com/pch-aim?utm_source=pchocasi&utm_medium=pch-aim&utm_campaign=sistem-rehberi bu sisteme bak ekran kartını 7700 xt ye yükselt kasayı da deepcool matrexx yap ssd çok seçenek yok bence harici al önerim...
  5. Dasagrel

🔥İndirim GETİR YEMEK 50 TL İNDİRİM KODU

BURGER50 Kodu ile burgerlerde 80 TL ye 50 indirim var.
  6. Dasagrel

🔥İndirim 🔸GetirYemek derbiye özel aktif olacak kod; OZLEDIK75

Benim konuştuğum bundan daha rezaletti yok farklı telefondan dene websitesinden dene gizli sekmeden dene farklı kredi kartı dene farklı restoran dene 10 dakika sonra dene valla ben kupon mupon istemiyorum bu andavallarla uğraşamam
  7. Dasagrel

🔥İndirim 🔸GetirYemek derbiye özel aktif olacak kod; OZLEDIK75

sepette düşüyor mu peki?
  8. Dasagrel

❌İndirim Bitti! Red Dead Redemption 2 379TL

şuan bende rockstar games launcher yüklü değil hiç oradan oyun da almadım o yüzden bilmiyorum ama key veriyorsa illa yazılacak bir yer vardır bir de eğer nays kullanıyorsan oyunu steamden alabilirsin steamde 460 TL nays ile alırsan 368 e gelir
  9. Dasagrel

❌İndirim Bitti! Red Dead Redemption 2 379TL

rgl Rockstar Games Launcher demek yani rockstarın kendi uygulaması oyunu o platforma veriyorlar steame değil
  10. Dasagrel

🔥İndirim 25 Adet Milka Gofret 139'TL

market fiyatı 10 TL diye biliyorum neredeyse yarı fiyatına geliyor bence iyi fiyat düzeltme: gramaj farkı varmış o zaman çok iyi fiyat değil
  11. Dasagrel

Ryzen 5 7600 wraith prism ile kullanılır mı?

bugün geldi kurdum boşta 42 derecede çalışıyor oyunda da gow ve elden ring girdim 73 civarındaydı 73 den fazla görmedim.Bir süre idare ediyim 80 falan olursa değiştiririm.
  12. Dasagrel

Ryzen 5 7600 wraith prism ile kullanılır mı?

rtx 4070 ti ryzen 5 7600 sistem aldım elimde wraith prism var bu soğutucu bu işlemciye yeter mi yoksa yeni bir soğutucu mu almam lazım? Hiç bir yerde bununla alakalı bilgi bulamadım.
  13. Dasagrel

Yardım Bu psu bu sistem için yeterli mi

ryzen 5 7600 rtx 4070 ti sistem aldım elimde corsair rm650 var sistem için yeterli mi yoksa yükseltmem gerekir mi?
Top Bottom