Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Red Dead Redemption 2 379TL

Checkmate

80+ Bronze

Siteden daha önce max Payne aldım bir sıkıntı olmadı hala kütüphanemde duruyor oynuyorum. Voidu bazen indirim kodu dağıtıyor indirim kodu bulursanız daha da ucuza gelir ben bulamadım.

RGL üzerinden etkinleştiriliyor key olarak geliyor steamden alsanız da RGL üzerinden oynuyorsunuz oynu yani sırf platform farklı diye almamazlık yapmayın.

nasıl aktive edilir. (Steamden etkinleştirmeyeceksiniz, rockstar games laucher üzerinden etkinleştireceksiniz)

Son düzenleme:

Burak027

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak tavukçu

Siteden daha önce max Payne aldım bir sıkıntı olmadı hala kütüphanemde duruyor oynuyorum. Voidu bazen indirim kodu dağıtıyor indirim kodu bulursanız daha da ucuza gelir ben bulamadım.

RGL üzerinden etkinleştiriliyor key olarak geliyor steamden alsanız da RGL üzerinden oynuyorsunuz oynu yani sırf platform farklı diye almamazlık yapmayın.
Kardeşim ben almayı düşünüyorum fakat hiç böyle kod ile falan almadım ilk defa alacağım yardımcı olurmusun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer yardımcı olursan şuan alacağım

Kardeşim ben almayı düşünüyorum fakat hiç böyle kod ile falan almadım ilk defa alacağım yardımcı olurmusun

Rgl nedir

Son düzenleme:

Dasagrel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Barış Eroğlu

Rgl nedir
rgl Rockstar Games Launcher demek yani rockstarın kendi uygulaması oyunu o platforma veriyorlar steame değil

Burak027

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak tavukçu
rgl Rockstar Games Launcher demek yani rockstarın kendi uygulaması oyunu o platforma veriyorlar steame değil
Peki o paylaştığı siteden kodu aldıktan sonra hangi adımları uygulayacağız rockstar games te ödeme adımında kod girdisi yok baktım

"thorxium"

80+ Bronze
Peki o paylaştığı siteden kodu aldıktan sonra hangi adımları uygulayacağız rockstar games te ödeme adımında kod girdisi yok baktım
Ekran görüntüsü 2023-10-27 000023.png

Buraya basacaksın, sol alttan tam kalemle gösteremedim ama, ortadaki yere basınca çıkan sekmeye kodu gireceksin. Sonra aktif olacak oyun.

Steam deyince, Steam sandım. Pardon, yanlış anlamışım

Checkmate

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alıntıyı görüntüle
Buraya basacaksın, sol alttan tam kalemle gösteremedim ama, ortadaki yere basınca çıkan sekmeye kodu gireceksin. Sonra aktif olacak oyun.
bu steam için RGL için değil.

Rgl nedir
Kardeşim satın alacaksın sana bir tane RGL kodu verecek Rockstar hesabından kullacaksın kodu bu şekilde. Rocktar games laucher programında kullanacaksın kodu.
burada açıklamışlar bende tam bilmiyorum daha önce hiç almadım.

Burak027

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak tavukçu
RGL da kod kullanacaksın ve aktive edeceksin.

bu steam için RGL için değil.
Gene steam üzerinden mi etkinleştireceğim

The Semih

80+ Silver
RGL üzerinden etkinleştiriliyor key olarak geliyor steamden alsanız da RGL üzerinden oynuyorsunuz
Şaka mı RGL üzerinden verilmesi çok daha iyi, Steam üzerinden almak daha kötü. RGL Keyse direkt yapıştırın.

Hocam Kendi launcherinden etkinleştircen, mesela steamden RDR2 başlattığında sarı launcher açılıyorya işte orası. RGL key veriyorlarsa steam bağlantısı olmadan direkt oyuna giriyorsun ve bu daha iyi.

Checkmate

80+ Bronze
Yok Rockstar Games laucher diye bir program var steamden de epicden de nereden alısan al oyunu bu laucher otomatik iniyor ve oyun oradan açılıyor bu kod direkt olarak o laucher için satılan bir kod steame vs girmeyeceksin RGL indirip oraya gireceksin.

Burak027

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak tavukçu
Yok Rockstar Games laucher diye bir program var steamden de epicden de nereden alısan al oyunu bu laucher otomatik iniyor ve oyun oradan açılıyor bu kod direkt olarak o laucher için satılan bir kod steame vs girmeyeceksin RGL indirip oraya gireceksin.
Anladım steam ile işimiz yok yani

Burak027

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak tavukçu
Ben steam üzerinden 595 TL ye aldım dün bu günde iade talep ettim 49 dk oynadım sadece iptal talebim olumlu sonuçlanır diye düşünüyorum işte steam üzerinden indirdiğim rdr2 yi şimdi silip o kod ile alacağım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,088
Üyeler
141,933
Son üye
utkholmes
Top Bottom