DavyJones.CAP isimli üyenin son içerikleri

1. D

Yardım TT Cayma hakkınız yok diyor

TT bana 100 alabilirsiniz dedi. Nasıl edebilirim? Süreç nasıl işliyor hocam? @MrBonapart @Lil Skies diğer arkadaşı da etiketleyecektim ama ceza almış galiba
  2. D

@MrBonapart Millenide 17 mbps çıktı ama nasıl 60 ve 50 lerde mbps almış olabilirim ki?
  3. D

Türk Telekom online işlemler üzerinden kampanya değişikliği yaparak 100mbps lik bir hıza geçtim. Ama bir türlü vadettikleri hızı veremiyorlar. Maksimum 60 aldım şuana kadar. Hızlar 1 , 2 , 3 mbps ye kadar düşmekte. İlginç olan upload hızını tam vadettikleri gibi veriyorlar. Aradım müşteri...
  4. D

Kablonet altyapısı olup olmadığı nasıl öğrenilir?

Arkadaşlar internette Kablonet altyapı sorgu deyince bir sürü taşeron firma geliyor. Orijinal sayfasından da altyapı sorgulama yok galiba. Arayıp mı öğreniyoruz yoksa taşeron firmalara mı güveniyoruz? Örnek: https://www.superkablonet.com/kablonet-altyapi
  5. D

Paketteki hızı alamamak

@55superx @TALHA MURAT @Metshi Modem değiştim değerlerim şu şekilde değişti
  6. D

Paketteki hızı alamamak

Fiberin 4 türü var diye biliyorum. Benimki ya FTTB ya da FTTC genede vdsl mi oluyor?
  7. D

Paketteki hızı alamamak

Haklısınız hocam tepelerine binmeden bir şey yapmıyorlar. Maalesef işler böyle işliyor.
  8. D

Paketteki hızı alamamak

yasal olarak yüzde 80'nini vermek zorundalar diye biliyorum. Yanlış mı biliyorum? Müşteri hizmetleri aradım hızımı yükseltmek istiyorum dedim onlarda biz burdan yapamıyoruz. Altyapınız 100 e kadar destekliyor dediler. Online işlemlerden size uygun olan kampanyalardan seçin dediler. 1619631894...
  9. D

Paketteki hızı alamamak

Geçtiğimiz 3 gün içinde mevcut TT paketimi yükselterek 100mbps download 8 mbps upload hızına geçiş yaptım (24 ay taahhüt ile). Ama değerlerim vadedilenin yarısı kadar. SS'leri incelerseniz sevinirim sorun TT'demi yoksa ben de midir? ------------------------------- -------------- Paketin Adı...
  10. D

TT vadettiği hızı vermiyor !

Peki nerden anlıyacaz kabloların kötü olup olmadığını
  11. D

Millet nasıl bakıyor kutunun içine?
  12. D

Kirada oturuyorum , ev sahibiyle aram bozuk yakında çıkacağım zaten evden , uğraşmak istemiyorum açıkçası. 1619525346 Apartmandaki ankestrenin kapağını açamıyorum. Nasıl bir kilit sistemi koymuşlarsa artık. Kırılır diye çok zorlamadım. @alpolojix / Leroxy
  13. D

Kablo demişsiniz hangi kablo onu anlayamadım. 1619524095 Birde Kapalı devre kutusu.
  14. D

Hocam ben hiç anlamıyorum 😂 1619523856 Ben bu konularda cahilim biraz. Biraz daha açabilir misiniz rica etsem?
  15. D

Modem TP-LİNK TD-W9970 300mbps ye kadar destekliyor.
Top Bottom