Dboo isimli üyenin son içerikleri

1. D

Lenovo İdeapad 700-15ISK Laptop'um Ne Kadar Eder?

Laptopumu almak isteyen bir tanıdığım var. Fakat ne kadar fiyat isteyeceğimi bilemedim. Lap özelliklerim: Lenovo İdeapad 700-15ISK i7-6700HQ GTX950M 16GB Ram (Hertzini hatırlamıyorum) 512 M2 SSD 1TB HDD. Not: konu yanlış yerde ise özür dilerim.
  2. D

Kingston NV2 Almayı Düşünüyorum Sorunlu Mudur?

Genel olarak gündelik kullanacağım oyun vs. Dram olanların fiyatlar çok yüksek. Sanırım o kadar sorun olmaz 😃 1678190472 Cevaplarınız için teşekkür ederim. 😇
  3. D

Kingston NV2 Almayı Düşünüyorum Sorunlu Mudur?

https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-kingston-500gb-nvme-m-2-3500-2100mb-snv2s-500g-fiyati,336818.html Bağlantıda ki ürünü almayı düşünüyorum. Anakartım B450M S2h V2. Bildiğim üzere Pcı ex. 3.0. Bu fiyat bandında daha iyi ürün önerisi var mı? veya bunu almalı mıyım?
  4. D

Yardım SSD Yavaşlama sorunu.

1662549350 Tamamdır ilk fırsatta deneyip tekrar test edip sonuçları paylaşırım. Herkese ilgisi için teşekkür ederim.
  5. D

Katılıyorum size dediğim gibi haklısınız ama geçmişi değiştiremem şuan ssd alacak gücüm de yok. Ek olarak bu BS mapı değil ilk resme dikkatli bakınız.
  6. D

Hocam 4 yıldır sıkıntısız kullanıyorum tabi ki bir samsung performansı beklemiyorum ama zamanında aldığım indirimin dibini ekmek ile sıyırıyorum. LLF deneyeceğim ama bahsettiğim tarzda bir uygulama mümkün müdür bilen biri var mı? 1662548808 Hocam haksızsınız diyen yok fakat her ürün kötü olacak...
  7. D

Arkadaşım forum 2020 de açıldı ben 2019 başlarında aldım SSD yi. aradığım şey HDD lerde olan BS yi kapatma gibi burda da bu yavaşlayan hücreleri devre dışı bırakabilir miyim? Cevapların gereksiz ve konuyla ilgili değil.
  8. D

Konu ile alakası nedir bu cevabın?
  9. D

1662545816 Nasıl öğrenebilirim? Temiz format mı atmam gerek? 1662545981 Ek olarak 2019 da aldım SSD yi
  10. D

İyi forumlar. Sorunumu nasıl anlatacağımı bilmiyorum ama sanırım şu görsel anlamanıza yardımcı olur. Sistemim bazen aşırı derecede yavaşlıyor SSD kullanımım sık sık %100 oluyor ama sadece bu sektörlere ulaştığımda.
  11. D

Lenovo ideapad 700 15ISK m.2 ssd önerisi

Bu laptopu kullanıyorum dün ssd'm yandı uygun fiyatlı 240 ya da 500 f/p ssd önerir misiniz?
  12. D

Çözüldü✓ Crucial Ballistix 3000MHZ CL 15 Ram Oveclock

Hocam siz söyleyin bari nasıl yapayım?
  13. D

Hayırlı olsun hocam bana da bi baksan müsait olduğunda
  14. D

Hocam bios resledim xfr da sadece flck yı değiştirdim ama 2666 açılıyor pc neyi yanlış yapıyorum
  15. D

Ben diğer ayarlara dokunmadan sadece flck mı değiştireyim?
Top Bottom