Neler Yeni

Yardım SSD Yavaşlama sorunu.

Dboo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
İbrahim Ethem Topcu
İyi forumlar. Sorunumu nasıl anlatacağımı bilmiyorum ama sanırım şu görsel anlamanıza yardımcı olur. Sistemim bazen aşırı derecede yavaşlıyor SSD kullanımım sık sık %100 oluyor ama sadece bu sektörlere ulaştığımda.
1662392430187.png

Hasan344

80+ Gold
İyi forumlar. Sorunumu nasıl anlatacağımı bilmiyorum ama sanırım şu görsel anlamanıza yardımcı olur. Sistemim bazen aşırı derecede yavaşlıyor SSD kullanımım sık sık %100 oluyor ama sadece bu sektörlere ulaştığımda.
Alıntıyı görüntüle
SSD'nin sağlığı kaç? Kaç yıllık? Birde modeli ne?

• Beğen
Reaksiyonlar: Dboo

Sherlockholmes12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Serhan emre
Alıntıyı görüntüle
Diske virüs girmiş olabilir

• Beğen

Dboo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
İbrahim Ethem Topcu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Hasan344

80+ Gold

Dboo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
İbrahim Ethem Topcu

Hasan344

80+ Gold
Konu ile alakası nedir bu cevabın?
Konunun nedeni kullandığın SSD zaten. Şöyle markalardan almadan önce bir konu acsaydin suan buyuk ihtimal sorun yasamazdin. Format at duzelmesse yapacak bir şey yok.

Dboo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
İbrahim Ethem Topcu
Konunun nedeni kullandığın SSD zaten. Şöyle markalardan almadan önce bir konu acsaydin suan buyuk ihtimal sorun yasamazdin. Format at duzelmesse yapacak bir şey yok.
Arkadaşım forum 2020 de açıldı ben 2019 başlarında aldım SSD yi. aradığım şey HDD lerde olan BS yi kapatma gibi burda da bu yavaşlayan hücreleri devre dışı bırakabilir miyim? Cevapların gereksiz ve konuyla ilgili değil.

Singua

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Burak
O ssdler zaten sıkıntılı ve çok dandik. Keşke eşekarkasi almasaydin. Neyse sen yine bir format at.
eşek markası diyip aşağılıyorsunuzya markayı çoğu markadan daha kaliteli ürünleri var klavyesini kullanıyorum 1 buçuk yılını dolduracak sadece ctrl tuşu temassızlık yapıyordu oda benim yüzümden erimiş dondurma dökülmüştü garantiye gönderdim switchi değiştirip gönderdiler

• Beğen

Hasan344

80+ Gold
Arkadaşım forum 2020 de açıldı ben 2019 başlarında aldım SSD yi. aradığım şey HDD lerde olan BS yi kapatma gibi burda da bu yavaşlayan hücreleri devre dışı bırakabilir miyim? Cevapların gereksiz ve konuyla ilgili değil.
Ağa sen anlamiyormusun? Diyorum ki bu markanın ssdleri zaten çok dandik yani nu SSD için yapabilecegin tek şey low level format. O da tutarmi yine dayanirmi bilmem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

eşek markası diyip aşağılıyorsunuzya markayı çoğu markadan daha kaliteli ürünleri var klavyesini kullanıyorum 1 buçuk yılını dolduracak sadece ctrl tuşu temassızlık yapıyordu oda benim yüzümden erimiş dondurma dökülmüştü garantiye gönderdim switchi değiştirip gönderdiler
Allah aşkına hangi markadan iyi? Rampage,Everest,game power gibi markalardan iyi olabilir doğru diyorsun.

Singua

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Burak
Ağa sen anlamiyormusun? Diyorum ki bu markanın ssdleri zaten çok dandik yani nu SSD için yapabilecegin tek şey low level format. O da tutarmi yine dayanirmi bilmem.

Allah aşkına hangi markadan iyi? Rampage,Everest,game power gibi markalardan iyi olabilir doğru diyorsun.
Hocam siz sanırım razer logitech gibi markalarla kıyaslıyorsunuz :)

• Muhteşem

Sherlockholmes12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Serhan emre
Alıntıyı görüntüle

Nasıl öğrenebilirim? Temiz format mı atmam gerek?

Ek olarak 2019 da aldım SSD yi
Çok dandik ssd değil bence format atarsan büyük ihtimalle sorun çözülür çözülmezse sorun ssd de

• Beğen

Hasan344

80+ Gold
Hocam siz sanırım razer logitech gibi markalarla kıyaslıyorsunuz :)
Bu Jamesdonkey marka kulaklık almıştım almaz olaydım. Kulağımi yara yaptı mikrofon kalitesi berbattı ve 7 ay içinde durduk yere bozuldu. Birdaha bu markayı almaya tövbe ettim. Üstüne 5 10 kuruş fazla koyar gider kaliteli marka alırım. Ama isterseniz siz kullanın benim için sıkıntı yok ben gider kaliteli marka alırım.

• Beğen
Top Bottom