Neler Yeni

EA FC24 (FIFA 24) Onlineda gamepad takılma sorunu

kberkay7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berkay Kocak
Offline modlarda oynarken sorunsuz çalışan gamepad'im (Xbox 9.Nesil) online bütün modlarda takılmalar ve gecikmeler yaşıyor. Bazen oyuncu sadece bir noktaya kitleniyor ve oraya doğru koşuyor bazen de pas tuşuna bastıktan 15 - 20 saniye sonra pas veriyor o sürede oyuncum boş boş rakip oyuncu ile kesişiyor, genelde de benim yön vermediğim yere atıyor pası ve bunlar çok sık oluyor. Fifa 23 ve önceki senelerde hiç böyle bir sorun yoktu, internet hızım 100/20 ping sorunu vs de yaşamıyorum ayrıca kablolu bağlantı ile oynuyorum. Gamepad ya da oyunda yapmam gereken bir ayar mı var? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Furkan008

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Furkan
bu sorun bende de var bu nasıl çözülür bende ps4 kolu var ds4 ile çözülmüyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
harun girgin
bu sorun bende de var bu nasıl çözülür bende ps4 kolu var ds4 ile çözülmüyor
sorunu çözebildin mi aynı sorunu yaşıyorum pcyi kırmama az kaldı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Offline modlarda oynarken sorunsuz çalışan gamepad'im (Xbox 9.Nesil) online bütün modlarda takılmalar ve gecikmeler yaşıyor. Bazen oyuncu sadece bir noktaya kitleniyor ve oraya doğru koşuyor bazen de pas tuşuna bastıktan 15 - 20 saniye sonra pas veriyor o sürede oyuncum boş boş rakip oyuncu ile kesişiyor, genelde de benim yön vermediğim yere atıyor pası ve bunlar çok sık oluyor. Fifa 23 ve önceki senelerde hiç böyle bir sorun yoktu, internet hızım 100/20 ping sorunu vs de yaşamıyorum ayrıca kablolu bağlantı ile oynuyorum. Gamepad ya da oyunda yapmam gereken bir ayar mı var? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
sorunu çözebildin mi

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
531
İsim
icardi
bir noktaya kitlenme sorunu mousedan oluyor. mouse u ekranın dışına atınca düzeliyor. ama fc24 teki gamepad sorunlarından saldım. xboxta oynuyorum.

Furkan008

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Furkan
Yok kanka mouse ile alakası pek yok arada evet düzeliyor ama benim gibi sisteminiz düşük ise FPS i 30 a sabitleyin düzeliyor

Top Bottom