ddeniz isimli üyenin son içerikleri

1. D

Pc kapaniyor sebebi nedir yardım

Oyundan atmayı düzeltemedim. Aşırı sinir bozucu valla.
  2. D

Pc kapaniyor sebebi nedir yardım

Bende de oluyordu hele Valorant durmadan hata vermeden atıyor sinir bozucu.
  3. D

KERNEL SECURITY CHECK FAILURE Mavi Ekran Hatası Nasıl Çözülür?

Ya oturttum aslında düzgün diye düşünüyorum.
  4. D

Merhaba hocam nasılsınız, rahatsız ediyorum kusura bakmayın. Gece bir minidump daha aldım. Bir de bir şey söyleyeceğim bu size attığım minidump boyutları 500 kb filan önceden 1.500 - 2000 kb oluyordu. Diyorumda 3 gündür minidump almıyordum ben yine masamı biraz salladım. Acaba masam sallandığı...
  5. D

Liseye Geçicem Tavsiye Gerek

Kendini kimseye ezdirme ağır başlı ol. Tiktokçulardan uzak dur. Derslerini iyi dinle temelin sağlam olsun yoksa son sene 4 yıl üzerinden çalışırsın. Sevgili yapıp aşırı bağlanma. İnsanlarla dalga geçen, küçük düşüren kişilerden uzak dur. Lavaboda çokça sigara içiliyor. %90 ben içmem diyen bile...
  6. D

Yeni aldığım bilgisayarımda sorunlar bitmek bilmiyor :(

ALT + TAB yerine oyundayken ESC + CTRL kullanmayı deneyin isterseniz ben öyle yapıyorum.
  7. D

Sürekli Mavi Ekran Hatası Alıyorum

Aynı sorunlarla 3 4 aydır mücadele ediyorum çözüme ulaşamadım hala.
  8. D

98 mi neydi galiba iyi yani hata da yok
  9. D

Hocam önceden olan mavi ekranlarıma öyle demişlerdi. Ben RAM i 2. slotta yani işlemciye yakın olan değil diğerine takıyorum. RAM LPX olduğu için XMP kapat dediler kapattım. Ha bu arada bazen PC yeniden başlatınca görüntü gelmiyor 5 10 dk uğraşıyorum. Sistemim : MSİ Rx5500xt 4gb mech , İ5 10400F...
  10. D

Haydaa cidden mi ama test filan yaptım sorun yoktu. Başka bi forumda da ssd sorunlu dediler. Eğer RAM kesin sıkıntıysa 1 ay sonra garantiye gönderebilirim.
  11. D

https://1drv.ms/u/s!Au9bRW8kSWBBgRGSCmTmDuU2JTM8?e=KnRWw1 buyrun hocam 1621673192 Virüs programı yok hocam defender ı devre dışı bıraktım. Bluestacks yazılımını 3 4 gün önce kaldırdım. SYS onarımını şimdi yaptım. Valorant oyununu oynayamıyorum oyundan atıp duruyor. Aynı şekilde Rise of the...
  12. D

Hala oluyor az önce yine oldu hocam atayım mı?
  13. D

Arkadaşlar Linkteki laptop alınır mı yardımcı olun

1 ay önce 1660ti lı laptop 10 bin küsürden 8700 e düşmüştü. Az süreliğine. Yani şuan bu fiyata sakın 1650 li sistem almayın. Alıyorsanızda hepsiburada gibi yerlere bakın daha uygun olur.
  14. D

hocam son attıklarıma bakabilirmisiniz.
  15. D

Yapayım, bu arada yine mavi ekran verdi. Şimdi onuda atarım. 1621518235 https://1drv.ms/u/s!Au9bRW8kSWBBgRDLIpGTQXNpZV-r?e=Uai7c0 yeni aldığım minidump.
Top Bottom