DeeperWeys isimli üyenin son içerikleri

1. DeeperWeys

VGN F1 PRO MAX Takılma sorunu

ne kadar sürer onu bilmiyorum garanti veya servisi o yüzden endişeleniyorum ama wraithin merkeziyle aynı ilçedeyim direkt kargo çok hızlı gidip geliyor sabah çıkan kargo neredeyse öğlen geliyor
  2. DeeperWeys

evet devam ediyor wraithden aldım
  3. DeeperWeys

bir bilgisayarcıya götürüp tanıdığım bir bilgisayarcıya güvendiğim içini açtırıp temizletsem nasıl olur?
  4. DeeperWeys

merhaba vgn f1 pro max kullanıyorum 1 yılı aşkın süredir ve mouse bazen okumuyor tam ve takılıyor sanki bi gariplik var gibi hasar almadı mouse toz fln kaçmış olabilirmi içine ne yapmam lazım?
  5. DeeperWeys

Bu Sistem kaç TL'ye satılır

aoc 240hz 1ms monitör asus b550m prime 8+8 3600mhz ddr4 msi 240ml v2 soğutma caoguar kasa ryzen 5 5600x rtx 2060 palit 650w 80+ gold
  6. DeeperWeys

Valorant Geri çekilen hesap yüzünden dava şikayeti ?

teşekkür ediyorum çok güzel açıklamışsınız açıkcası içim baya rahatladı çünkü aktif bir takıma gireceğim ve bu olay başımı yakar diye korkuyordum çok teşekkürler < 3 1702922861 bunu yapıcağım çünkü twitterımın altına bile hep yazıp durdu çocuk
  7. DeeperWeys

çok garip insanlar ya
  8. DeeperWeys

teşekkür ederim < 3
  9. DeeperWeys

dostum yazdığım şey adamı ben dava edebilirmiyim hakaretten dolayıydı eğer dava açabilirsede ona göre önlemimi alıcam onun için sordum bunlarıda yazdımda belirttim zaten
  10. DeeperWeys

teşekkür ederim dediğin gibi en iyisi cevap vermemek
  11. DeeperWeys

boş yere stress ya
  12. DeeperWeys

teşekkür ederim <3 1702919061 zaten kanıtta bulamaz yani çok garip bi durum teşekkür ederim
  13. DeeperWeys

çok güzel umarım başarılı olursun
  14. DeeperWeys

evet bende zaten en başta dedim tatlı dille ulaşırsan çözerim diye tanıyan tanıyor ztn dedim 1702918363 3 tane hesap çıkardım ep3 ep5 ep6 ep7 radiant full peakta 900rr ekle istersen oynayalım FUT DeeperWeys#2019
  15. DeeperWeys

ya zaten sustum sustum en son kız arkadaşıma yazınca çok sinirlendim üstüne gidiceğim ben hem haksız hem üste çıkmaya çalışıyor ilginç biri
Top Bottom