dertlerineymiş isimli üyenin son içerikleri

1. D

Turbonet Sağlayıcı nasıldır ?

Arkadaşlar netspeedden memnuniyet seviyem azaldığı için sağlayıcı değişmeyi düşünüyorum. Turbonet nasıldır bilen var mı ?
  2. D

Yeni internet sağlayıcısı önerisi

Merhaba , şuanda netspeed kullanıyorum ncak son zamanlarda çok fazla bağlantı sorunu ve fiyat sorunu ile karşı karşıyayım. Fiber altyapım yok , bu fiyat aralığında veya daha uyguna hangi sağlayıcaları önerirsiniz.
  3. D

Çözüldü✓ Windows Güncellemesi Mavi Ekran

Hocam günaydın , akşam dediklerinizi harfiyen yaparak hem verileri kurtarmayı başardım hemde tertemiz kurdum suanda bilgisayrdan yazıyorum cok mutluyum. Dışarıda 400-700 lira arası fiyat vermişlerdi size bu nedenle harbiden çok teşekkür ederim. Ancak 1 sorunum var DİSKINFO da gözüken ssd...
  4. D

Emeğin için çok teşekkür ederim, yaptıktan sonra veya takilirsam haber veririm tekrardan teşekkürler
  5. D

Hocam yarin arkadaştan flash alıp bir de bir yerde kurulum dosyasını ancak atabilirim. Siz neler yapmam gerektiğini yazabilir misiniz
  6. D

Neler yapmam gerek bilgim yok , detaylı yardımcı olma şansınız var mı acaba
  7. D

Eski bir laptop vardı çalışıyor mu bilmiyorum, flash bir şekilde halledilir. Format mı atacağız? Ayrıca mevcut depolama birimim de önemli dosyalar da var kurtarmamiz mümkün mü ? 1701708838 Sistemde 1 adet M2 SSD ve 1 adet SSD takılı. Windows m2 ye kurulu. Bir şekilde format atmadan halletme...
  8. D

Arkadaşlar merhaba , bilgisayarı güncelleştir ve kapat seçeneğine basarak kapattım. Güncelleme tamamlandıktan sonra bilgisayar açılırken 'disk kontrol etme gibi bir yazı ve bu aşamayı atlamak için herhangi bir tuşa basınız yazısı vardı. Bende space tuşuna bastım ve bilgisayar kapandı. Tekrar...
  9. D

Masaüstü sistemim ne kadar eder ?

Piyasa analizim pek iyi değil Ryzen 5 3600 Hellhound RX6600Xt Gigabyte B450m H Dark Guardian Mini High Power 700w 80+ GX1 480GB + Kingston A2000 500gb m2 ssd ID-COOLING 224XT Apacer Panther 8x2 3000mhz AOC24G2U Asus Tuf M3 Logitech g213 JD900 Asus Tuf H5 Lite Dark SP211 , m2ssd hariç...
  10. D

Sallanmayan sağlam pc masası önerisi

masam geniş ve L masa , adore den aldım 1 yıl oldu neredeyse sorunsuz ve saglam
  11. D

Çözüldü✓ PC DONANIM İYİ AMA GEÇ AÇILIYOR !!!

diskmark tan hız ve sağlık kontrolü yapıp at bakalım bir , bende ssd aldııgm da ( oda kingston ) yavas acılma ve masaüstünde bile yavaslık vardı , değişime yolladım gitti geldi sorun düzeldi.
  12. D

Çözüldü✓ PC DONANIM İYİ AMA GEÇ AÇILIYOR !!!

1-1500 mb/sn okuma ssd ile 13 saniyede açılıyor sistemim bende arkadasın SSD inanılmaz iyi(model olarak 7000mb/sn a kadar hız vaadediyor). Diğer parçalarda etkiliyor olsada en önemlisi SSD burada. HDD lerde sistemler cok daha yavas acılıyor sebebi de bu zaten. SSD'nde sorun olabilir kanka bir...
  13. D

Sistemi mi kaça satabilirim ve ne alabilirim

Ryzen 5 3600 Hellhound RX6600Xt Gigabyte B450m H Dark Guardian Mini High Power 700w 80+ ID-COOLING 224XT Apacer Panther 8x2 3000mhz bu sistemi kaça satabilirim ( ssd ve ekipmanları satmak istemiyorum ) satsam bunun yerine ne alabilirim mantıklı olur mu
  14. D

TYT Tüm Derslerden Teker Teker Kitap Önerisi

Normalde kaçtı
Top Bottom