Doğukan Mağunacı isimli üyenin son içerikleri

1. Doğukan Mağunacı

600 TL f/p monitör

ben laptop kullanıyordum bu monitöre geçtiğimde ilk başta alışamadım bile büyük geldi yani ama önceden büyük kullandıysan küçük gelebilir
  2. Doğukan Mağunacı

Valorant ta siyah ekran hatası

Oyunda iken hiç karşılaşmadım ama arayüzdeyken ödüllere veye koleksiyondaki şeylere tıkladığımda oyun ilk 1 2 sny donuyor sonra siyah ekran gelip oyunu kapatıyor hiçbir hata yazısı çıkmıyor sadece kapanıyor tekrar açmak zorunda kalıyorum çözümü bilen varsa yardımcı olabilir mi
  3. Doğukan Mağunacı

ethernet kablosunu tanımıyor

BEYLER bi modemim var arkasında sadece 1 ethernet girişi var oda internet sağlayıcısının uydusuna bağlı bundan dolayı çoğaltıcı alıp ethernet kablomu öyle taktım fakat bilgisayar ethernet kablosunu görüyor ama internete bağlanmıyor sorunları gider dediğimde de arızalı kablo yada takılı değil...
  4. Doğukan Mağunacı

Sonunda Bilgisayarımı Aldım

Bu zamana kadar forumda bana yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum Teknoking 2 yi özelleştirerek aldım 02 haziranda satın almıştım bugün elime geçti herkes gibi heyecan ile windows kurdum updateleri mi yaptım sürücüleride şimdi güncelleştiricem dediğim gibi herkese teşekkür ederim iyi geceler...
  5. Doğukan Mağunacı

Teknoking 2 Soğutma

Öncelikle merhaba herkese dün teknoking 2 yi özelleştirerek aldım ryzen5 3600 ve ssd sini değiştirerek aldım henüz ekstra bir soğutucu almadım sorun yaşar mıyım ilerleyen zamanalarda alıcam fakat yakın zamanda almasam çok büyük bir sorun teşkil eder mi benim için
  6. Doğukan Mağunacı

GTA 5 Online Giremiyorum

dostum son 2 haftadır bu sorun herkeste var bilgisayarınla alaklı bir durum değil oyun ücretsiz olduğundan beri serverlarda yoğunluk var bundan dolayı giremiyorsun ben yarım saat deneyip giriyorum
  7. Doğukan Mağunacı

Windows 10 Kurulum USB si için kaç gb alan gerekir

8GB LIK bir usb yeterli midir?
  8. Doğukan Mağunacı

maks 175tl klavye önerileri

kusura bakmazsanız link atabilirseniz sevinirim :D
  9. Doğukan Mağunacı

maks 175tl klavye önerileri

bilgisayar aldım ondan bugün çok fiyat sordum kusura bakmayın 175 hatta 200 lira kadar bir bütçem var önerilerinizi bekliyorum
  10. Doğukan Mağunacı

6000TL Sistem önerir misiniz? (Teknobiyotik,İncehesap,İtopya,Sinerji)

Teknoking 2 alabilirsin tabi stokta yakalarsan ama kasayı değişmeni öneririm şuanki kasanın hava akışını beğenmeyenler var
  11. Doğukan Mağunacı

60 veya 75 HZ 500-650 bandında monitör önerisi

Beni sıkıntıya sokmayacak uygun fiyata monitör önerilerinizi bekliyorum dostlar
  12. Doğukan Mağunacı

A101 de Satılan Hi level Televizyon

Forumda bu televizyonu alan var mı acaba alan varsa memnun mu bi sorunla karşılaştı mı HI-LEVEL 40''HL40DLK13 LEDTV
  13. Doğukan Mağunacı

THERMALTAKE Versa J25 Tempered Glass RGB 650W 80+ USB 3.0 Mid Tower Kasa

bu kasanın hava akışı iyi midir teknoking 2 alıcam ama kasayla ilgili bir bilgim yok soru yaşar mıyıö
  14. Doğukan Mağunacı

MAX750TL İNCE ŞIK BİR MONİTÖR ÖNERİSİ

MERHABA GALİBA YAKINDA ŞÖYLE BİR ÜRÜN ÇIKACAKMIŞ Redmi Display 1A BU ÜRÜNE BENZER ŞIK VE İNCE TASARIMLI Bİ MONİTÖR ÖNEREBİLİR MİSİNİZ
Top Bottom