dolphin0 isimli üyenin son içerikleri

1. D

DİSCORD A HİÇ BİR ŞEKİLDE GİREMİYORUM

diğer arkadaşlarda bi sorun yok sadece bende böyle yapıyo anlamadım internetten dolayı bi sorun vardır diye modemi resetledim discordu silip tekrar yükledim yine aynı sorun anlayamadım
  2. D

DİSCORD A HİÇ BİR ŞEKİLDE GİREMİYORUM

DİSCORD A HİÇ Bİ TÜRLÜ GİREMİYORUM GOOGLE ÜZERİNDEN DENEDİM YİNE GİRİŞ YAPAMIYORUM UYGULAMADAN DENEDİM BUNLARI BİLİYOR MUSUNUZ EKRANINDA KALIYO BAŞKA BİR BİLGİSAYARDAN GİRİŞ YAPMAYA ÇALIŞTIĞIMDA DA AYNI SORUNU VERİYO ÇÖZÜMÜNÜ BİLEN ARKADAŞLAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
  3. D

TELEFON ŞİFRESİNİ UNUTTUM

Arkadaşlar telefonumun şifresini unuttum birden aklımdan gitti baya bi denedim ama bulamadım modeli Huawei p20 lite nasıl sıfırlarım
  4. D

BİLGİSAYARIM ÇOK FAZLA ISINIYO

https://www.hepsiburada.com/snowman-rgb-6-bakir-kanalli-2-fanli-rainbow-x6-amd-intel-combo-fan-cpu-islemci-fani-pm-HBC00000PQM38 soğutucum bu
  5. D

kasam mesh ama pc topladığımda macuna param kalmadığı için kule tipi soğutucudan çıkan kötü bi macunu sıkmıştım cooler master macun almayı düşünüyodum onu sürdüğümde birazda olsa düzelir umarım 1686950484 kule tipi soğutucum var zaten 6 bakır borulu 2 fanlı
  6. D

bir sorun çıkartmaz dimi bilgisayarda rahat rahat oynayabilirim yani biraz ürküttü de beni yanar falan diye
  7. D

Bilgisayarı alalı 1 ay falan oldu işlemcim bazı oyunlarda fazla ısınıyo örneğin god of war yüksek ayarlarda oynuyorum 80-85 derece arası sıcaklıkta oynuyorum bu bir sıkıntı yaratır mı bilgim olmadığından dolayı konu açmak istedim en son pc aldığım zaman termal macunu sürmüştüm yani 1 ay önce 6...
  8. D

Yardım 144HZ VE ÜZERİ MONİTÖR ÖNERİSİ

Arkadaşlar oyun için monitör arıyorum internette bütçeme uygun bir tek bunları bulabildim varsa daha iyisi bildiğiniz önerirseniz sevinirim bütçe 3-4k arası eğer çok iyi bi monitör varsa 4.5 a da çıkabilirim fiyatta...
  9. D

Yardım MSİ MPG A650BN 650W ALINIR MI?

vatanda şuan 1260 TL itopya fiyat yükseltmiş
  10. D

hocam pc restart atma durumu falan olur mu bende şuan rush marka 700w psu var ondan dolayı değişiyorum psu dan kaynaklı olan kernel power 41 hatası yiyorum herhangi bi oyuna girdiğimde pc ye restart attırıyo
  11. D

sistem değişme durumum olmaz büyük ihtimalle o yüzden 650 alıyorum
  12. D

Arkadaşlar eğer güzelse bu psu yarın mağazadan almaya gidicem yardımcı olur musunuz
  13. D

NVİDİA Yeni Driver Çıktı !

Temiz hocam tüm testlerini falan yaptım kurcaladım sıfır gibi 3060 ti almayın falan diyince içime bi kurt düştü :D
  14. D

https://www.itopya.com/msi-mpg-a650bn-650w-80-plus-bronze-120mm-fanli-psu_u14957 SİSTEM ÖZELLİKLERİ : RTX 3060Tİ - RYZEN 5 5600 - 32 GB RAM 3200 MHZ - A520M PRO
  15. D

NVİDİA Yeni Driver Çıktı !

https://www.vatanbilgisayar.com/msi-geforce-rtx-3060-ti-gaming-x-trio-8gb-8gd6x-256bit-ekran-karti.html bunun 2. elini almıştım 2-3 hafta önce 6800 e kötü mü yaptık şimdi
Top Bottom