Ediz isimli üyenin son içerikleri

1. Ediz

windows 11 buluta yedekleme nasıl yapılır?

arkadaşlar bilgisayara komple format atacağım yaklaşık 2tb dosya var bunları yedeklemek istiyorum ama icloud gibi bir sistem var mı windows tarafında bilmiyorum harici diskim yok buluta yedeklemem lazım dropbox var sanırım biraz pahalı geldi daha ucuz bi çözümü var mıdır veya farklı bir öneriniz?
  2. Ediz

1000 TL'ye kadar bluetooth kulaklık önerisi.

arkadaşımda vardı bu kulakta kaba duruyor senin için sorun olmazsa al derim bassları iyi sayılır ama 2-3 müzik dinledikten sonra başını ağrıtabilir
  3. Ediz

1000 TL'ye kadar bluetooth kulaklık önerisi.

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-buds2-kablosuz-kulaklik-mat-siyah-p-HBCV00002QDZ2X?magaza=Do%C4%9Fa%20Teknoloji%20Sistemleri biraz daha yükseltip bunu alabilirsin ANC vs. var çok iyi olmayabilir ama seni kurtarır. airpods tarzı mikrofonu iyi bi kulaklık için bir süre daha para...
  4. Ediz

m2 ssd önerisi yapar mısınız

anakart msi b450 ma pro max. olabilecek en yüksek gb oyun oynamak için kullanılacak 120gb falan önermezseniz sevinirim mümkünse 500 gb'a yakın olsun bütçe : 500-600
  5. Ediz

NASIL SOLAK OLABİLİRİM (AYAK)

düz bir duvara yakından sol ayağınla pas ver top sana geri dönsün her gün gittikçe daha da uzaklaşarak duvar pası yap ayak içini kullanmayı öğrendiğinde adımlama yapmayı öğren sonra ayağın dışıyla çalış ve sol ayağınla top sür her gün 30 dk yapsan yeterli 1 ay içinde geliştirirsin bende kendi...
  6. Ediz

Önce aşık olup sonra sevgili olmak mı yoksa tam tersi mi?

arkandan hiç sapık demezler merak etme konuşmak sapıklıksa erkeklerin yarısı içerde olurdu herkesle konuş ve bunu belli et çünkü şu an sen kızları istiyosun eğer kızlarla konuştuğun bilinirse kızlar içten içe seni elde etmeye çalışır
  7. Ediz

daha çok yolun var kafanı böyle şeylere takma ama sana verebileceğim en iyi tavsiye şimdiden ne kadar kız varsa yoksa hepsiyle konuş ilerde adını çoğu kişi bilir dedikodun döner senin yaşlarındayken keşke bunu yapsaydım şu an en büyük pişmanlığım bu
  8. Ediz

kaç yaşındasın şu an
  9. Ediz

Yeni modem taktım fakat almam gereken değerler gereğinden az

müşteri hizmetlerini ara durumu çözerler
  10. Ediz

Sizce bu ürün orijinal mi?

mağaza hakkında şikayet var dikkatli olun
  11. Ediz

Yeni modem taktım fakat almam gereken değerler gereğinden az

modem farklı markadan mı internet sağlayıcısının verdiği modem mi
  12. Ediz

Bir piksel her zaman kırmızı yanıyor

pikseller yakından böyle gözüküyor mavi ve yeşil gitmiş olabilir sadece kırmızı kalmıştır
  13. Ediz

dostum aşık olmayı denemek diye bişey yok ya aşık olursun ya da olmazsın bunun dışında hissettiğin aşırı sevgidir kimse seni beğenmiyor değil çevreyi genişlet 1 şutla 1 gol atmak zor ama 10 şutla 1 gol atmak daha mümkün kızlar tipe değil konuşmana bakıyor sıkmadan konuş kendine bağlamanın en...
  14. Ediz

Valorant güncelleme sonrası hata

kabloyu değiştirme ama monitörde farklı bir giriş varsa oraya takıp dene bende de aynısı olmuştu
  15. Ediz

Nvdia ekran kartı ile video

evet 1080 yap tekrar dene düzelir büyük ihtimalle
Top Bottom