Neler Yeni

Yeni modem taktım fakat almam gereken değerler gereğinden az

tzob

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Tuğra Tunc Çakır
1678310372367.png

35mpbs'lik bir pakete geçtim, modem kurlumunu yaptım test yapmak istedim fakat durum bu

Ediz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Can
modem farklı markadan mı internet sağlayıcısının verdiği modem mi

Ediz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Can

tzob

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Tuğra Tunc Çakır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
müşteri hizmetlerini ara durumu çözerler
modemi aç kapat yaptım değerler şuanda bu ama dediğim gibi 35mpbslik bir pakete geçtim, gördüğünüz sste eski değerlerim
1678310613872.png

Traqueer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Enes
direkt ethernet hocam bilgisayara bağlı
Hocam bende 24 mbps bir paket kullanıyordum bunun çözümünü uzun bir süre bulamamıştım müşteri hizmetlerini her aradığımda sürekli arıza kaydı oluşturuyorlardı. Yine bir gün sinirlenip aramıştım. Arıza kaydı oluşturdular. Ekipler geldi ve binanın telefon kablolarına baktılar. Oradan birkaç kabloyu başka kablo ile bağladılar ve sorun çözüldü verdiğim paranın hakkını alıyorum şuanda. Eğer benim ki gibi bir sorununuz var ise yada böyle olduğunu düşünüyorsanız arıza kaydı oluşturduktan sonra ekiplere bu konudan bahsedin belki yardımcı olabilirler.

tzob

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Tuğra Tunc Çakır
Hocam bende 24 mbps bir paket kullanıyordum bunun çözümünü uzun bir süre bulamamıştım müşteri hizmetlerini her aradığımda sürekli arıza kaydı oluşturuyorlardı. Yine bir gün sinirlenip aramıştım. Arıza kaydı oluşturdular. Ekipler geldi ve binanın telefon kablolarına baktılar. Oradan birkaç kabloyu başka kablo ile bağladılar ve sorun çözüldü verdiğim paranın hakkını alıyorum şuanda. Eğer benim ki gibi bir sorununuz var ise yada böyle olduğunu düşünüyorsanız arıza kaydı oluşturduktan sonra ekiplere bu konudan bahsedin belki yardımcı olabilirler.
Evet, arıza kaydı oluşturdum umarım bende çözüme ulaşabilirim boşu boşuna stres'e girdim pederle

Traqueer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Enes
Evet, arıza kaydı oluşturdum umarım bende çözüme ulaşabilirim boşu boşuna stres'e girdim pederle
Hocam öncelikle şunu sormak istiyorum; Daha önce hangi paketi kullanıyordunuz ve kullandığınız paketin verdiği değerleri alıyor muydunuz ?

tzob

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Tuğra Tunc Çakır
Hocam öncelikle şunu sormak istiyorum; Daha önce hangi paketi kullanıyordunuz ve kullandığınız paketin verdiği değerleri alıyor muydunuz ?
16 mbps kullanıyordum ve değişken olarak 12-13 download 0.4-0.6 upload alıyordum. İki gün önce yeni bir pakete geçtim 35 mbps'lik bir paket ve benim modemim vdsl desteklemediğinden internet sağlayıcısından bir modem aldım ve 15 20 dakika sonunda modemi kurdum ardından speed test yaptım ve forum da konu açtım.

Top Bottom