Neler Yeni

Yeni Modem Alınmalı Mı?

overshift

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
F
Merhaba.

İnternet tarifem 1000mbps ancak adresim için altyapı sorguladığımda 75mbps görüyorum. İnterneti kablolu değil wifi olarak kullandığım için bu hızı da almıyorum. Kullandığım cihazlar, bilgisayar ve telefonlar yeni WIFI6 destekli yani. Fakat modemim Wifi 4 destekli vdsl2, çok değil ama biraz eski bir modem. İnternet hızımın artması için yeni bir modem almalı mıyım? Sadece hız için değil eğer varsa öneriniz daha fonksiyonel olması için de öneri alabilirim. Aklımda bir kaç model de var.

zargan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Alperen kaya
Merhaba.

İnternet tarifem 1000mbps ancak adresim için altyapı sorguladığımda 75mbps görüyorum. İnterneti kablolu değil wifi olarak kullandığım için bu hızı da almıyorum. Kullandığım cihazlar, bilgisayar ve telefonlar yeni WIFI6 destekli yani. Fakat modemim Wifi 4 destekli vdsl2, çok değil ama biraz eski bir modem. İnternet hızımın artması için yeni bir modem almalı mıyım? Sadece hız için değil eğer varsa öneriniz daha fonksiyonel olması için de öneri alabilirim. Aklımda bir kaç model de var.
hocam modem modeli nedir

overshift

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
F
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zyxel. Servis sağlayıcının verdiği modemi kullanıyorum. Çok eski değil ama WIFI 4 ve VDSL2 dediğim gib. Sorun derken, sorun yaşadığımdan emin değilim açıkçası. Yani adresimde zaten maksimum 75mbps bağlantı alıyorum. Yeni bir modem almamın bana bir katkısı olur mu bunu merak ediyorum.
wifi4 sorun yaşamanız doğal; wifi5 veya wifi6 alırsanız daha iyi olur.
hocam modem modeli nedir

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113