electricblue isimli üyenin son içerikleri

1. E

25-27k AM5 sistem önerisi.

r5 5600 biraz kafamı karıştırıyor ama hem geleceğe dönük hem daha güncel bir sistem olsun istiyorum.
  2. E

Eline sağlık sistem güzel gözüküyor. Yukarıda yazdığım yazıyı tekrar okuduğumda ben bile yanlış anladım şöyle düzelteyim, "2. el olarak hazır sistem alamıyorum çünkü kargo ücreti 1000 TL'nin üzerinde çıkıyor ama parçaları teker teker 2. el toplayabilirim. Bu iş biraz yorucu ve uğraştırıcı...
  3. E

Bütün fikirlere açığım 2.el olarak sistem alamıyorum belki parça parça toplayabilirim ama hazır sistem daha mantıklı geliyor.
  4. E

AMD tarafına yönelmek istiyorum bildiğin amd sistem varsa onları da atar mısın?
  5. E

Merhaba, başlıkta bahsettiğim fiyat bandında önü upgrade için açık bir AM5 sistem arıyorum. Aslında 2.el satın almak istiyordum ancak küçük bir şehirde yaşadığım için istediğim tarzda bir sistem bulamadım (sarı site bilgisayar kasası büyüklüğünde kargoların ücretlerini karşılamıyor). Ayrıca...
  6. E

1000 TL IEM KULAKLIK ÖNERİSİ

Geçmiş olsun başka bir konuda okumuştum yazdıklarını. Chu 2'nin mikrofonlu modeli de var sanırım ama sadece yurtdışında satılıyor denmişti. Sipariş vermeden önce baktığın diğer modeller neydi ?
  7. E

Ses kartı ile kullanıldığında gayet iyiler. IEM tercih etmemin nedeni hem yaz aylarında Arctis7 biraz terletiyor hem de biraz değişiklik olmasını istemem.
  8. E

Aktif olarak kullandığım Arctis 7 kulaklığım 3. yılında ve biraz yıpranmış durumda. PUBG, CS2 gibi oyunlarda rahatça ses kasabileceğim mikrofonlu bir IEM model arıyorum. Ürünleri Aliexpress üzerinden alabilirim oradan da ürün önerebilirsiniz. Akımda şu an için 2 model var Chu 2 TRUTHEAR HOLA
  9. E

İ3-10100f için ekran kartı önerisi.

Tam olarak hangi sebeplerden dolayı böyle söylüyorsun rx 6600 ve 3060'ın karşılaştırıldığı birkaç video izledim aklıma yatmıştı aslında
  10. E

Bu anakarta takabileceğim en iyi işlemci nedir hem uzun vadeli olsun hem de yükseltme yaptığıma değsin istiyorum. Muhtemelen sistemi satmam çok uzun sürecek işlemci ve ekran kartı güncellemesi yapacağım.
  11. E

Bütçemi 10-11 bandına çıkartırsam gpu cpu ve anakart olarak nasıl bir şeyler alabilirim? Anakartım arıza yapmasaydı yazın AMD tarafına geçmeyi düşünüyordum.
  12. E

❌İndirim Bitti! Getiryemek 80e50tl indirim.

kuponu kullanabilmek için online ödeme yapmak gerekli ayrıca kodu ekledikten sonra kullan demeniz gerekiyor ben mobilden yaptım oldu
  13. E

Kendi sistemimi satarsam bütçem 15000-16000 civarına çıkıyor bu fiyatlarda nasıl bir sistem alabilirim bilgin var mı ?
  14. E

i3 10100F ile en az darboğaz yapacak ekran kartı olarak RX 6600 mantıklı mı?

Merhaba benzer bir problemle karşı karşıyayım profilimden konuya ulaşabilirsiniz. Sistemi satıp yeni bir sistem toplamak istiyorum siz neyde karar verdiniz, memnun musunuz ?
  15. E

Bütçe : sistem hariç 8500 TL. Anakart olarak birkaç ay önce yeni aldığım Asus TUF GAMING B560M-PLUS kullanıyorum 4 ram slotu var şu an için 2 slotunu 8+8 şeklinde kullanıyorum yakında diğerlerini de tamamlamayı düşünüyorm. Ekran kartı olarak şu an 1650S kullanıyorum ve daha güçlü bir ekran...
Top Bottom