ElestirMan0 isimli üyenin son içerikleri

1. E

Witcher 3 yeni yeteneği geliştiremiyorum

5 sn önce çözdün kendi kendime :D Teşekkürler yinede.
  2. E

Witcher 3 yeni yeteneği geliştiremiyorum

Herkese selamlar witcher oynarken farkettim ki üst yeteneğini fullememe rağmen yeni yeteneği açamıyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim veya nerede hata yapıyorum??
  3. E

Yardım İmza sirküsü ile garantiye verilen cihazı almak?

Herkese iyi forumlar. Bir sene önce bi site sahibi bana yönetici olduğu site adına Vatan bilgisayardan (Hem daha uyguna geldi hem de zaten laptop karşılığında sitede iskele görevlisi oldum. Bir nevi maaş niyetine.) bir laptop aldı. Fakat ufak bir sorun çıkınca garantiye vediğim laptopum bu gün...
  4. E

Yardım Realtek Audio Console Güncelleme Sonrası Kulaklık Hz Ayarı Yapamıyorum

Dostlar birkaç gün önce Realtek 6.0.9287.1 sürümünü indirdim ve bu gün kulaklığımın hz ayarı bölümünün kitli olduğunu gördüm. Bunun sebebi ne olabilir ve çözümü nedir bilen birileri yardımcı olursa çok memnun olurum.
  5. E

Ekran karti olmayan sisteme apu sistem mi denir ?

apu sistem: işlemcinin içinde bulunan grafik birimini kullanan sistem.(ekran kartı yok) normal sistem: ekran kartı olan sistem. her işlemcinin grafik birimi yoktur.
  6. E

Youtube İçerik Fikri Önerebilir Misiniz?

aldığım en iyi ve en anlamlı yorumlardan. teşekkür ederim bunların hepsini ciddiye alarak hedefimde ilerlemeyi düşünüyorum. 1618175578 tebrik ederim
  7. E

dünyanin en fantezik bilgisayarına sahibim zaten.karton kutuya lapop anakartı takıp ram hdd vs taktım birtek bios pili kaldı :) (yeni içerik için spoiler olsun)
  8. E

umarım ileride alırım da bir videosunu çekebilirim :) 1618175064 Aynen öyle.
  9. E

Gaming room için led ışıklı logo vs. önerisi

https://ty.gl/tpfmj4gi1 şöyle bir listem var belki beğenirsin.
  10. E

Haklısın ama kendimi geliştirerek bir noktaya kadar ilerleyebileceğimi hedefliyorum .Yorumun için teşekkürler.
  11. E

Öncelikle herkese iyi forumlar. Yeni bir youtube kanalı açtım ve bilgisayar donanımı, bilgisayar parçaları üzerine videolar çekiyorum önerebileceğiniz konu veya ilk videom hakkındaki görüşlerinizi burada cevap olarak veya videoya yorum atarak belirtebilirseniz beni çok mutlu edersiniz. YouTube...
  12. E

5500TL Oyuncu Pc toplama

da-sistem 4 tavsiye ederim bence gayet işini görür. https://www.itopya.com/da-sistem4-amd-ryzen-3-3100-sapphire-rx-5500-xt-pulse-oc-8gb-16gb-ddr4-500gb-nvme-ssd-gaming-bilgisayar/
Top Bottom