EMİR YILMAZ 54 isimli üyenin son içerikleri

1. E

Yardım Acill Huwaei Matepad mi Samsung Tab S7 Fe mi . Acele etmem gerek

Huwaei mate pad11.5 +klavye+kalem mi daha iyi (128gb+8gb ram snapdragon 7geb1 ) yoksa Samsung Tab S7Fe mi (64gb+4gb ram snapdragon 778g) Huawei 9000 TL ye geliyor Samsung 9800 e geliyor. Acil yardım edin abi Avm de 1 tane stok var. Çabuk yardım edin ağalar.
  2. E

Taahhüt bitimine 15 gün kala başka firmaya geçsem cayma bedeli öder miyim ?

Ben tahattütüm bitmeden 5,6 gün önce tt den turknete geçtim. Cayma bedeli çıkarmadılar. Sizede tavsiyem son 5,6 gün kala geçiş yapmanız
  3. E

Kitapseç guvenilirmi

Kitap alıcamda internette kitapseç te bulabildim. Güvenilirmidir acaba . Alışveriş yapan varmı
  4. E

Turknet kendine gel nooluyor?

Ordanda ayni sonuçlar çıktı hocam . Kafayi yedi ev interneti dowland bı ara 1 e düştü upload 70 leri gormeye başladı
  5. E

Turknet kendine gel nooluyor?

Turknet değişik upload hızlarî vermeye başladı. Dowlanddan yüksek upload veriyor şuan bende sizde böyle bir şey varmı.
  6. E

Hangi İnternet firmasını tercih etmeliyim

Anladım onu . Turknete zar zor ikna ettim tanıdık vasitası ile netspeed e ikna edemezdim
  7. E

Ev inetrneti pederin üstüne olduğu için onu zaten zarzor ikna ettim turknetle. 1650039336 Geçis süreci kaç gün sürdü sizde?
  8. E

1650038466 50 mbps ye 8mbps 149 TL dedi . Turknettede bı tanıdık kodunu girdik 129 TL oluyo 1 ay parasını düşünce. Bizde turknet yaptık biraz önce . 1,2 ay kullanalım memnun kalmazsak değiştiririz olmadı 1650038524 Śimdilik turknetle anlaştım 1 ay bı deneyeyim sonra bakarız duruma göre...
  9. E

100 mbps fiber altyapı var . Klasik TT fiber altyapısı
  10. E

Turktelekomla tahattütüm bitmek üzere yeni bir internet firması arıyorum. Evimde Turktelekom 100mbps fiber altyapı var . Hangi firmaya geceyim?. (Turknet ,netspeed,cinnet vb
  11. E

2K civarı Monitör önerisi

Tüm . Teşekkürler
  12. E

2K civarı Monitör önerisi

2K civarında bir mönitore ihtiyacım var . Maks 2,300 falan olabilir . Sizin önerileriniz neler?
  13. E

13.5 k hazır sistem tavsiyesi

Yani zaten hemen 2,3 gün içinde alacak gibi durmuyorum şuan araştırma aşamasındaydïm. Dier sistemde bütçeyi biraz aşınca onu tamamlamaya çalışacaktım. Beklerim yani sorun yok . Ne zaman indirime giriyor bu sistemler
Top Bottom