Enes3841 isimli üyenin son içerikleri

1. Enes3841

Cs ve valorant için monitör önerisi

o zaman sana bir tavsiye, bunu heryerden duyamazsın emin ol önüne gelen nete yazar en iyi en ucuz atar önüne. bir ürünü alacağın zaman o ürünün çok tutulduğuna emin ol ve 300 500 liranın lafıın yapıp dandik monitör alma ceremesini baya çekersin benden demesi. tavsiye dersen de viewsonic 27 veya...
  2. Enes3841

5000-5500 TL Bütçeli , 2 Sitem Arasından Hangisi Daha İyi ?

bilmeyen var yukarda anlat istersen orta ayarda ne zevk aldığını
  3. Enes3841

sende dereyi görmeden paçayı sıvamışın bi bileşenleri adam gibi topla monitör 2. planda olmalı şuanda senin için
  4. Enes3841

Çözüldü✓ D.A Forum Bi̇lgi̇sayarımı Aldım Sorum Var

sistemin 20k falan değerli bi sistem değilse youtuba yaz cmd ile windows kurma diye. birde eğer valo oynamıyorsan win11 kur tavsiyem
  5. Enes3841

oyunu 8 yıldır oynuyorum en kötü grafiklerden en iyi grafiklere kadar her yapısını gördüm ve emin ol oynayamazsın ets2yi akıcı olarak
  6. Enes3841

maşallah gelen geçen işlemci demişte ekran kartı olmadan ne işlemcisi arıyonuz. ekran kartın nedir
  7. Enes3841

Sistem açıldıktan bi süre sonra kapanıyor

bence sorun ekran kartında çünkü pc açıldıktan sonra wattman hatası da veriyor
  8. Enes3841

Windows + anakartımın ömrü hakkında

evet anakarta bağlı. anakart haricinde herhangi bir bileşeni değiştirsen bile bir şey olmayacaktır, depolama birimini bile
  9. Enes3841

1050ti ile emin ol ets2 bile oynayamazsın o kadar paran boşa gider
  10. Enes3841

son zamanlarda baya azaldı yapması ama artık bir defa değil iki defa kapanıyor art arda. Psu dan olamaz daha yeni değiştirdim aynı model ile
  11. Enes3841

Benim sistem MD-1 sistemi 2 sene önce almıştım bu sorun 6 aydır falan var daha öncesinde hiçbir sorun yoktu. Ama ne zaman hatırlamıyorum, bilgisayarı açtım 10 dakka falan sonra birden ekran gidiyor klavyenin farenin ledleri gidiyor ama bilgisayar kapanmıyor ama kapanıyor. Kasadaki yeniden başlat...
  12. Enes3841

Kendime özel e-posta

Piyasada bilgisi olan hiç yokmuş. Başka forumlara falanda baktımda hadi hayırlısı
  13. Enes3841

50tl bütçe ile mouse pad

şekilli şüküllü türleride var. aslında şuanda benimde alasım geldi sipariş verdim :D fikirlerimi önerimi vs paylaşırım
  14. Enes3841

75hz monitör önerisi

75hz ile oyun oynamayacağına göre 24inc altı alma. Eğer ki inc takıntım yok idare etsin birazda çakma oyuncuyum dersen benim önerim ektedir https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-lg-22mk400h-b-21-5-1ms-full-hd-freesync-fiyati,366255970.html
Top Bottom