epic games kullanıcısı isimli üyenin son içerikleri

1. epic games kullanıcısı

Xiaomi Note 10 Pro Alınır mı?

İçine google yüklenebiliyor ve cihaza harmony os gelecek. Sırf google yok diye bir cihazdan vaz geçilmez bence.
  2. epic games kullanıcısı

Xiaomi Note 10 Pro Alınır mı?

Ben olsam P40 lite alırdım. Antut aynı sadece GMS yok oda eklenebiliyor. Huawei P40 Lite (JNY-LX1) En Ucuz Fiyat ve Özellikleri - Epey
  3. epic games kullanıcısı

Arkadaşımın PC valo kaldırır mı?

Hayır kasar.
  4. Huawei GT 2e

Konya Huawei GT 2e

Arkadaşlar telefonu değiştireceğim için saati satacağım. Yaklaşık 1 aylık A101'den 800TL'ye aldım. Hiçbir sorunu yok. Düşündüğüm fiyat 675 TL, çok az bir miktar pazarlık payı var. Arkadaşlar sadece mesaj yazın, aramayın lütfen. Kargo ile gönderilecektir.
  5. epic games kullanıcısı

Huawei Watch GT 2e yeni güncelleme

Başlıktan da anlayacağınız gibi GT 2e'ye yeni güncelleme geldi. Bu güncelleme ile bir kaç özellik geldi yeni gelen özellikler şu şekilde: iOS telefonlarda Huawei Sağlık uygulamasından yeni saat kadranları indirmelerine olanak sağlandı ve Hava Durumu, Barometre ve Egzersiz uygulamalarına yeni...
  6. epic games kullanıcısı

İphone Xr Doğru Bir Karar mı?

5 yıl için 11 daha iyi bir karar bence.
  7. epic games kullanıcısı

Kedimi başkasına vermişler

Abini döv!!!
  8. epic games kullanıcısı

artık biri yardım edebilir mi ?Bu ne böyle ?

Malwerbytes daha güvenli isterseniz birde onla tam tarama yapın. Bence önemli bir şey yok.
  9. epic games kullanıcısı

Eğer siz yüklemdiyseniz silebilirsiniz.
  10. epic games kullanıcısı

Uygulamayı kullanıcı yüklediyse sıkıntı yok.
  11. epic games kullanıcısı

Mesajımı alıntılamadığın için bildirim gelmiyor o yüzden geri dönüş yapmadım. Büyük ihtimalle Hotkey dir.
  12. epic games kullanıcısı

Diğer uygulamaya sağ tık yapıp konumu açar mısın? Ek olarak şu kısmın SS ini at.
  13. epic games kullanıcısı

POWERBANK ÖNERİSİ istiyorum

Xiamoi Mi 5000 mAh Taşınabilir Şarj Aleti Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
Top Bottom