eray29 isimli üyenin son içerikleri

1. E

epic games te okuma işlemi yapmıyor donup kalıyor

silip yükleme gibi şansım yok olmadı crack yapıp oynama şansım var mı 1619265411 bilgi olarak epic games supporta mail yolladım doğrulama işleminde intarnetin veya bilgisayarın kapandıgı için hatalı doğrulama olmuş dosyaları silip tekrar yüklemelisin diyor ancak oyun 100 gb her istediğimde...
  2. E

epic games te okuma işlemi yapmıyor donup kalıyor

merhablar 2 gündür epic games üzerinden gta 5 i yüklüyordum indirdikten sonra okuma işlemi yapmaya başladı ama %70 e gelince epic games donuyor ve devam etmiyor oyunu hiç bir türlü oynayamıyorum sorunu bilen yardımcı olursa çok sevinirim şimididen teşşekürler(hdd boş dolu değil)
  3. E

sizce hangi pc yi tercih etmeliyim

2. sistem daha iyi ama ekran kartı yazmamışsın
  4. E

laptopum oyun oynarken 85 dereceleri görüyor laptop soğutucu tavsiyesi

içindeki donanımları yakarım diye korkuyorum çünkü elimi bile sürdügümde elimi yakıyor :)
  5. E

aynen öyle yapacak bişey yok kasa küçük
  6. E

farklı bişey söylemedim amacım o sadece öneri bekliyorum
  7. E

şimdi 200 TL dostum o kadar bütçem yok 1594979442 fanları temizledim termal macunda sürdüm fark yok
  8. E

laptopum ızgara kısmı alt tarafta yok bütçe 100-130 TL arası önerilerinizi bekliyorum
  9. E

bilgisayarımda oyun oynarken veya dolaşırken birden donuyor ısınmasıyla alakalıdır diye termal macununu yeniledim ve format attım ama düzelmedi

buyur dostum video bu bileşenler; İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB DDR4-1TB HDD--GTX950M 4GB- 128 gb ssd 1592814749 yardımcı olur diye bir video daha ekledim
  10. E

bilgisayarımda oyun oynarken veya dolaşırken birden donuyor ısınmasıyla alakalıdır diye termal macununu yeniledim ve format attım ama düzelmedi

başlıkta dedigim gibi bilgisayarda oyun oynarken birden bilgisayar donuyor hiç bişey yapamadıgım için reset atıyorum açıldıktan sonra tekrar donuyor ne yapıcagımı bilemedim https://dosya.co/vyzjjr4xaius/VID_20200621_221702.mp4.html dosya co ya koydum videosunu başka linke atamadım umarım...
  11. E

kulaküstü kulaklık önerisi

kulaga iyi oturuyormu sıkıp acıtma varmı?
  12. E

kulaküstü kulaklık önerisi

100-200 arası öğrenciyiz malum :-)
  13. E

lenovo ideapad 700 !

Toplarsın inşallah abi ne diyeyim :)
  14. E

2 bilgisayardan hangisi

2.el toplama bilgisayar alma
  15. E

lenovo ideapad 700 !

ben csgo da çözünürlük düşürmeden alıyorum 100 fps shader detaylarını filan en düşüğe çekiyorum
Top Bottom