• E
      erenkzr, Vxe R1 Mouse Yardıma İhtiyacım Var başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      sağ ol hocam ama ambalajı açtığın takdirde iade kabul olmuyormuş maalesef arada kaldım o yüzden
    • E
      Aynen az buz bi miktarda değil o yüzden kullanan biri arıyorum ki öğreneyim :D Ben askerdeyken kaybetmişler mousemin kendi alıcısını ondan arıyorum bende
    • E
      Ama işte 2k donglede satmıyorlar. Bu mouseyi satan yabancı bir siteye sordum o da şöyle cevap verdi; Hello, Eren. Thanks for contacting, we are more than...
    • E
      Onlarda uyumlu olmadıklarını söylüyorlar ancak mouse 2kya kadar destekliyor o yüzden kullanan veya bilen biri varsa yardımcı olur diye düşündüm
    • E
      erenkzr, Mouse / Mousepad kategorisinde Vxe R1 Mouse Yardıma İhtiyacım Var başlıklı bir konu açtı.
      Merhaba, VXE R1 düz modelini kullanıyorum. Maalesef mousenin içinden çıkan kendi usb dongle alıcısı kaybolduğu için kablosuz kullanamıyorum (bluetooth...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,256
Üyeler
157,049
Son üye