Fehmican isimli üyenin son içerikleri

1. F

Kasamın garantisi bozulur mu ?

Arkadaşlar 26.01.2021 tarihinde vatandan i3-10100f 1650super xigmatek scirocon ııı kasayla beraber kasa aldım, ilk aldığımda kasayı kuran arkadaş bilgisayarı kapatmak için arka power tuşundan çat diye kapattı eve geldiğimde power tuşu çalışmıyordu garanti uzak olduğu için götüremedim bundan...
  2. F

Vodafone taahhüt bitti diye arıyor fakat bitmediğini öğreniyoruz!

16mbps kullanıyoruz Türk Telekomu da 50mbps olarak bağlattık Vodafoneyi 100mbps kullanan arkadaşlarımda var fakat rezil olduklarını onlarda söylüyor
  3. F

Vodafone taahhüt bitti diye arıyor fakat bitmediğini öğreniyoruz!

Vodafone internet kullanıyoruz fakat aşırı kötü oyunlarda 200 ping 5k lara falan fırlıyor indirme hızı desek rezil geçenlerde bizi aradılar taahhüt bitti dediler bizde hemen ardından Türk Telekoma geçtik ondan sonra Vodafoneyi aradık böyle böyle diye sonra baktılar taahhüt bitmemiş bizde Türk...
  4. F

İphone 7 Plus True Tone var mı ?

Arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce 7 plus aldım ikinci el değişeni yok denildi fakat true tone yok 7 pluslarda yok mu yoksa ekran mı değişmiş ?
  5. F

Ekran kartımın derecesi 60ın altına düşmüyor !

kart daha önce çok fazla kullanılmamış ben de alırken bir bilgisayarcıya götürdüm bilgisayarcı arkadaş kart yattığı için termal macun kurumuş olabilir falan dedi yenileyelim demişti yeniletmemiştim teremal macundan olabilir mi
  6. F

hocam bilgisayar açılır açılmaz 60a sabitleniyor fanlarda dönüyor oyunlarda daha hızlı dönüyor fanlarda bir sorun yok 1643218417 kasanın hava akışı iyi değil fazla ama pc direk açılır açılmaz da neden 60a sabitleniyor sıcaklık onu anlamadım kart çift fanlı fan hızına nerden bakabilirim
  7. F

Arkadaşlar selamın aleyküm geçenlerde yeni bir kart aldım kartın derecesi 60ın altına hiç düşmüyor boştayken bile hep 60 fakat oyunlarda da çok artmıyor sizce sebebi nedir ? Asus Strix R9 285 2GB Çift fanlı
  8. F

İ3 10100F VS İ5 10400F arasındaki fark

sizce valorant veya cs go da tahmini kaç fps oynar aralarında
  9. F

İ3 10100F VS İ5 10400F arasındaki fark

İ3 10100F kullanıyorum satıp İ5 10400F almak mantıklı mı arasında ki fark çok mu tahmini fps farkı nedir ( CS GO VALORANT GİBİ OYUNLARDA)
  10. F

Spotify playlisti beğenenleri ve takip edenleri görme

Arkadaşlar playlistemde 2 beğeni yazıyor bunu kimin beğendiğini nasıl öğrenebilirim
  11. F

BU SİSTEM PUBG OYNATIR MI ??

İ3 10100F R9 285 2GB 8GB 3000MHZ 144HZ Bu sistemle PUBG oynamak mümkünmüdür ? CS GO DA 250-300 ARASI ALIYORUM 200LERE DÜŞTÜĞÜDE OLUYOR
  12. F

CS GO DA FPS NORMAL FAKAT OYUN ÇOK KASIYOR!!!

girip açıyorum hocam
  13. F

ona nasıl bakacagım 1638805275 monitör 144 hocam 144 e mi alayım fpsi
  14. F

komutla fps sınırı 400 de 240a çekmem daha iyi olcak mı ? 1638804271 vsync monitör ayarlarından da açık
  15. F

hem kasma hissi hemde akıcılık aniden de bozuluyor fps drop olmuyor fps hem aynı 250 300 falan
Top Bottom