Forseti isimli üyenin son içerikleri

1. F

IOS Bana iPhone Kullanım Trickleri Verin

Uzun süreli android kullanımından sonra bir hafta önce 15 proya geçtim. Adapte sürecindeyim verebileceğini kullanım trickleri var mıdır? Ayrıca app store dan indirdiğim bir uygulamayı silip uygulamaya appstore da denk geldiğimde indir yazısı yerine aşağıdaki logodan var bunun anlamı ve sebebi...
  2. F

Bilgisayarda dosyalara açılmıyor, acil yardıma ihtiyacım var.

Şimdi öncelikle sorunumu şöyle izah edeyim. Bu bilgisayar, belgeler gibi yerlere girmeye çalışırken veya orada ki bir dosyayı açmaya çalışırken yukarıdaki yeşil bar ilerleme gösteriyor ama bir yerden sonra tıkanıyor. Bilgisayar bir süredir bu şekilde arada düzelip sonra eski haline geri...
  3. F

İnternet Sağlayıcısı Önerileriniz

Selamlar dostlar, bildiğiniz gibi yeni yıl zamlarından internet sağlayıcıları da nasibini aldı. Başta Türknet gibi firmalar 2022 Ocak ayından itibaren yıl sonundaki de dahil olmak üzere toplam 4/5. zamını gerçekleştirdi. Ben de Türk Telekom kullanıcısı olarak 1 ay içerisinde başka sağlayıcıya...
  4. F

GTA 5 Görev Başlamıyor Yardımcı Olur musunuz ?

Selam dostlar oyunda michael ile yapacağım Federal İnceleme Bürosu görevinin olduğu yere gidiyorum ama hiçbir şekilde görev başlamıyor eksiğim nedir?
  5. F

Yardım TürkNet'e geçiş için yardım

o da güzelmiş fakat tt ile konuştum da sözleşmem iki yıllıkmış 2023 martda bitiyor aylık 108 TL ödüyorum cayma bedelim ortalama ne olur
  6. F

Orası da bu şekil gösteriyor verebileceği hızı, ilk defa duydum buranın + - leri nelerdir
  7. F

işte toplam taahhüt parasını tt'nin müşteri hizmetlerinden öğreneceğim sanırım
  8. F

2. sorumun cevabını aldım gibi teşekkürler
  9. F

öncelikle selamlar, daha önce hiç bireysel olarak internet sağlayıcısı değişimi yapmamıştım bu yüzden bu konuda bilgisizim türktelekomdan türknete geçmeyi planlıyorum ve geçiş sırasında internetsiz kalmak istemiyorum. bu konuda biraz sorum olacak 1) TürkTelekomdan taahhüt sorgulama işlemini...
  10. F

Laptop Soğutucu Önerisi!

Öncelikle herkese merhabalar, umarım gününüz iyi geçiyordur. 180 TL ye kadar bütçem var bu biraz artış gösterebilir. Bu fiyat aralığında soğutucu arıyorum. Aslında soğutucu almamdaki öncelikli amaç soğutmak değil(tabii ki soğutma da önemli fakat bu isteğimi de dikkate alın lütfen), ekran...
  11. F

Office Arayüzünü Bulamıyorum

Bilgisayarı yeni aldım, 1 hafta felan oldu. Windows kurup gerekli ayarları yaptım. O sırada bilgisayarda direk Microsoft Office diye uygulama vardı. Sonra win 10+ office lisansı aldım. Office lisansının çalışması için uygulamayı silip google dan giriş yapıp tekrar indirmem gerekti. Bunu...
  12. F

Monster Teslimat Süresi

Teşekkürler hocam.
  13. F

Monster Teslimat Süresi

Hocam benimde ön sipariş. Şuanda Elazığda bulunduğum için kargo normale göre geç gelecek zaten fakat pc ne zaman hazır olur ve kargoya verilir onu merak ediyorum.
  14. F

150TL ve Altı Mouse Önerisi

Hocam bende 2/3 hafta önce o fiyat bandında bir mouse aldım. Ben memnunum fiyatına göre performansı iyi. Tavsiye ederim. Linki şöyle bırakayım; Rampage SMX-R44 Makrolu Siyah 6400dpi RGB Ledli Gaming Oyuncu Mouse | Trendyol
  15. F

Monster Teslimat Süresi

3 Aralıkta Monster'dan notebook siparişi verdim. Ödeme yöntemi parçalı ödeme olduğu için 3 Aralık akşamı anca onaylandı. 4 Aralıkta ürün hazırlanmaya başladı. Ürün üzerinde birkaç özelleştirme yaptığım için (SSD ekledim) normale göre biraz daha geç hazırlanacağını biliyorum fakat ortalama kaç...
Top Bottom