Neler Yeni

Yardım TürkNet'e geçiş için yardım

Forseti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Berke Saygılı
öncelikle selamlar, daha önce hiç bireysel olarak internet sağlayıcısı değişimi yapmamıştım bu yüzden bu konuda bilgisizim
türktelekomdan türknete geçmeyi planlıyorum ve geçiş sırasında internetsiz kalmak istemiyorum. bu konuda biraz sorum olacak
1) TürkTelekomdan taahhüt sorgulama işlemini nasıl yapacağım, türknet belirli bir miktara kadar kendisi karşlıyormuş bu miktarı türktelekomdan müşteri hizmetleri ile mi öğreneceğim?
2) Türknet i ya çok yüceltenler ya da paso gömenler var, geçişimin nedeni hem fiyat hem taahhüt hemde şuanda aldığım hız sizce türknet mantıklı bir seçim olur mu? (Binama verebileceğini söylediği hız fotoğraftaki gibi.)

resim_2022-04-15_135325513.png

3) Geçiş işleminde dediğim gibi internetsiz kalmak istemiyorum nasıl bir yol izlemeliyim?

öncelikle selamlar, daha önce hiç bireysel olarak internet sağlayıcısı değişimi yapmamıştım bu yüzden bu konuda bilgisizim
türktelekomdan türknete geçmeyi planlıyorum ve geçiş sırasında internetsiz kalmak istemiyorum. bu konuda biraz sorum olacak
1) TürkTelekomdan taahhüt sorgulama işlemini nasıl yapacağım, türknet belirli bir miktara kadar kendisi karşlıyormuş bu miktarı türktelekomdan müşteri hizmetleri ile mi öğreneceğim?
2) Türknet i ya çok yüceltenler ya da paso gömenler var, geçişimin nedeni hem fiyat hem taahhüt hemde şuanda aldığım hız sizce türknet mantıklı bir seçim olur mu? (Binama verebileceğini söylediği hız fotoğraftaki gibi.)

Alıntıyı görüntüle

3) Geçiş işleminde dediğim gibi internetsiz kalmak istemiyorum nasıl bir yol izlemeliyim?

Bı göz atın isterseniz

GodlyPain

80+ Bronze
Ben türk telekomdan geçtim, memnunum açıkçası. Onları ara taahhütten bahset onlar kendisi türk telekomu arayıp hallediyorlar. İptal etmek için sen gidip ödüyorsun kalan parayı.
(bir kısmını ödüyoruz dedikleri kısmı faturadan düşüyorlar her ay)
biz internetsiz kalmadık

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,804
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
GPON fiber varmış yazdığına göre. GPON fiberde pek bir sorun yaşamazsın. Ama genellikle ping değerlerin Telekom'a göre bir tık daha yüksek çıkıyor.

Forseti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Berke Saygılı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bı göz atın isterseniz
2. sorumun cevabını aldım gibi teşekkürler

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,333
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks

Alıntıyı görüntüle

ben geçtim 30a 8 gibi bir hız alıyorum tahattüt yok ve bu fiyata çok iyi bir sorunda yaşamadım

Forseti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Berke Saygılı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben türk telekomdan geçtim, memnunum açıkçası. Onları ara taahhütten bahset onlar kendisi türk telekomu arayıp hallediyorlar. İptal etmek için sen gidip ödüyorsun kalan parayı.
(bir kısmını ödüyoruz dedikleri kısmı faturadan düşüyorlar her ay)
biz internetsiz kalmadık
işte toplam taahhüt parasını tt'nin müşteri hizmetlerinden öğreneceğim sanırım

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Jack Rose
İlgilendiği Kategoriler
Bilişim sistemleri, Siber Güvenlik, Network, Oyun, Bilgisayar, sunucular
Ben TurkNet kullanan birisi olarak gayet memnunum eğer altyapın iyi ise vaad edilen hızı alıyorsun kısaca tavsiye ederim.

GodlyPain

80+ Bronze

Samet ?

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Samet ?
Hocam turkneti felan bosverinde hem daha uygun hemde musteri hizmetleri daha iyi olan NetSpeedi dusunun yardimci olayim. 😁

Forseti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Berke Saygılı
Hocam turkneti felan bosverinde hem daha uygun hemde musteri hizmetleri daha iyi olan NetSpeedi dusunun yardimci olayim. 😁
Orası da bu şekil gösteriyor verebileceği hızı, ilk defa duydum buranın + - leri nelerdir

Ekler

• resim_2022-04-15_140956805.png
    resim_2022-04-15_140956805.png
    48.4 KB · Hit: 20

The GodFather

80+ Silver
Türkneti 8 aydır kullanıyom bir sıkıntı yaşamadım.
Davet kodun yoksa benimkini kullanabilirsiniz 😀 KIS36RL19NOC

Samet ?

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Samet ?
Orası da bu şekil gösteriyor verebileceği hızı, ilk defa duydum buranın + - leri nelerdir
Hocam ilk defa duymaniza sasirdim bu arada 😀.
NetSpeed kullanicisi olarak sunlari soyleyebilirim:

Taahhut yok. Hem en uygun iss hem musteri hizmetleri daha bilgili hemde internet hizmetleri kaliteli.

100 mbps fiber internet 98tl (davet kodu ile 12 ayligina 93tl oluyor.)

NetSpeed Turk telekom yurt disi cikislarini kullandigi icin rakipleri TurkNet ve Millenicomdan yurt disi kaynakli oyunlarda daha dusuk ping alirsiniz. Ve boylece daha iyi oyun deneyimi sunar. Dusuk ping alma nedeniniz Millenicom SuperOnline cikislarini kullanmasi ve TurkNet'in kendi cikislarini kullanmasindan dolayi. En kaliteli cikis Turk Telekom cikisi. En kalitesizi ise SuperOnline cikisi.

Yurt icine gelecek olursak NetSpeed ve TurkNet Turk Telekom cikislarini kullandigi icin hemen hemen ayni pingi alirsiniz ama millenicom SuperOnline cikisi kullandigi icin yine NetSpeed ve TurkNetten fazla ping alirsiniz.

Ben NetSpeed 69 mbps kullaniyorum ve 66-67 download 7.6 upload stabil sekilde aliyorum.

Eger bahsettigim indirimden yararlanmak isterseniz basvururken LRS7H5 kodunu kullanmaniz yeterlidir. 😊

Baska merak ettigin birsey varsa cevaplayabilirim.

Top Bottom