Friedhelm isimli üyenin son içerikleri

1. F

Filtre kahve makinesı önerisi

2000 TL'ye kadar bütçem var, en kaliteli en güzel kahveyi yapacak filtre kahve makinesını arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
  2. F

Logitech G733 2024 yılında alınır mı?

Hem müzik hem de oyun için bir kulaklık arıyorum 4500 liraya satılıyor şu anda bu fiyata önerebileceğiniz daha iyi bir kulaklık var mı?
  3. F

🔥İndirim Asus Rog Fusion II 500 2899 TL

hocam kulaklığın ses kalitesinden memnun musunuz? basslar tizzler midler nasıl müzik performansı nasıl?
  4. F

ASUS ROG STRIX Fusion II 500 alınır mı?

Kulaklığın incelemeleri gayet güzel duruyor, fiyatı da fena değil. Bu fiyada önerebileceğiniz başka alternatifler var mı? Bu kulaklık alınır mı? Kullanan varsa yorum yapabilir mi?
  5. F

PlayStation 5 nereden alınır?

sen aldınmı oradan
  6. F

PlayStation 5 nereden alınır?

İnternette bilinmeyen satıcılar 19k ya satıyor, bilinen satıcılardan vatan 25k MediaMarkt ise 27k ya satıyor. Bunların arasında bir fark var mı? 19k ya satan satıcıya güvenebilir miyim? Önerebileceğiniz bir yer var mı?
  7. F

Filtre kahve makinesında espresso yapılabilir mi?

Filtre kahve makinem var, ben espresso çekirdeği alıp kendime americano latte vs yapmak istiyorum bu mümkün mü bir sorun olur mu?
  8. F

Minecraft Microsoft hesabima giremiyorum

Boyle bir sorunla karsilasiyorum, nasıl cozebilirim?
  9. F

SteelSeries klavyeye HyperX tuş takımı uyar mı?

SteelSeries Apex 9 TKL klavyeye linkini bıraktığım HyperX tuş takımını taksam sıkıntı olur mu...
  10. F

SteelSeries Apex 9 mini vs Apex Pro TKL

o ne oluyor tam olarak avantajı nedir apex 9 a göre
  11. F

SteelSeries Apex 9 mini vs Apex Pro TKL

İkisi arasında 700 lira fark var ikisi de kablosuz hangisini almak daha mantıklı?
  12. F

Razer DeathAdder V2 Pro 2024 yılında alınır mı?

Klasik DeathAdder dizaynını seven birisi olarak V3 dizaynını pek beğenmedim, V3 kablolu 2100 lirayken V2 Pro'ya 2600 vermek mantıklı mıdır? Benim için en önemli konu dizaynı klasik dizayna aşığım V3 de değişmesi beni pek memnun etmedi, teknik özellikler bakımından çok büyük farklar var mıdır? V2...
  13. F

Kaspersky ve Malwarebytes yapılan tam tarama sonuçları kesin sonuç verir mi?

birtanesi karantinaya alındı diyor bu ne demek?
Top Bottom