Furkan Karagülle

Seni beklerim ayın güneşi beklediği gibi, belki hasret gideririz güneş tutulduğunda ay ile güneşin hasret giderdiği gibi.
Doğum günü
13 Ağustos 2003 (Yaş: 20)
İnternet sitesi
https://forum.donanimarsivi.com/uyeler/furkan-karagulle.12743/
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..

İletişim

Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

İmza

Acer Nitro 5 AN515-45 | CPU: AMD Ryzen 5 5600H / GPU 1: Radeon RX Vega 7 / GPU 2: Nvidia GeForce GTX 1650
RAM: Kingston 2x8 GB 3200 MHz / SSD: Samsung 970 Evo Plus 1 TB / Display: 15.6" 1920x1080 IPS LCD
Top Bottom