FurkannK isimli üyenin son içerikleri

1. FurkannK

Çözüldü✓ Windows kurulu m2 ssd sıfırlama

Windows dahil her şeyi silmek istiyorum. Geri windows kurmayacağım sildikten sonra 0 kalacak
  2. FurkannK

Çözüldü✓ Windows kurulu m2 ssd sıfırlama

Yeni bir m2 ssd aldım ama sistemimde 1 tane m2 ssd girişi var. Mevcut kullandığım m2 ssd de windows kurulu. Bu ssd yi sökmeden önce nasıl sıfırlayabilirim? Sistemi yenisine kuracağım.
  3. FurkannK

Öneri 120mm kasa fan önerisi

500 TL altı 3 veya 4 adet 120mm fan almayı istiyorum ama bu konuda hiçbir fikrim yok yardımcı olabilecek var mı? Rgb olması ve rengi pek önemli değil soğutması iyi olsun yeterli.
  4. FurkannK

Toz filtreli kasa önerisi

O model biraz pahalı geldi bana . Ucuz yollu bir şeyler bulurum inşallah. Yoksa para biriktirip Corsair 4000d airflow gibi modellere yöneleceğim.
  5. FurkannK

Bu filtrenin magnetli olanı dik konumdayken düşme yapar mı acaba ? Magnetlinin temizliği daha kolay olur gibi.
  6. FurkannK

yaklaşık 500 TL olması yeterli bana varsa başka önerebilirsin 600 ü geçmeyecek şekilde
  7. FurkannK

bunun önünde toz filtresi yok galiba
  8. FurkannK

Önden güzel hava alan ama toz filtresi bulunduran kasa önerebilir misiniz? Bütçe 500 TL civarı.
  9. FurkannK

450 TL Hava Soğutma VS 120 ml Sıvı Soğutma

ID-COOLING SE-224-XT ARGB V2 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu Fiyat | Gelbura.com Bunu almaya karar verdim.
  10. FurkannK

Çok teşekkürler önerilerin için bunu değerlendireceğim.
  11. FurkannK

Son bir sorum olacak bu ürünü internette arattığımda rgb siz halini buldum arasında bir fark varmıdır ? ID-Cooling SE-224-XT Black İşlemci Soğutucu Fiyatı (hepsiburada.com)
  12. FurkannK

Bu soğutucunun ısı boruları direkt işlemciye değmiyor. Bunun bir önemi var mıdır ?
  13. FurkannK

Bu site güvenli midir ?
  14. FurkannK

R5 2600 işlemci kullanıyorum ve artık bir fan almak istiyorum bütçem ise maksimum 450 TL. Sizce kule tipi bir hava soğutma mı almalıyım yoksa 120ML bir sıvı soğutma mı? Ben biraz araştırıp görseldeki modelleri buldum. Herhangi bir önerisi olan varsa yazabilir. Şimdiden teşekkürler. Aerocool...
  15. FurkannK

Gta 5 Online Gpu kullanım düşüşü

Kırmızı işaretli alan story mod gpu kullanımı. Sonra onlina a giriyorum ve düşüyor direk
Top Bottom