• G
      Ghhsstt, CC Nedir Nasıl yapılıyor başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Kral İnsanız elbet yanlış olcak Ama Bu işleri Bir kere yapmasam Bile içinde bulundum Yani 100 İnfodan 70i fala doğru Burada
    • G
      Siparişi sorgula Tahminim 1 Hafta ama Hazır Bilgisayarlar Çok iyi olmuyor Trendypl çok kötü mesela vatanı bilemem ama 120fps bekleme veya Max 120fps alırsın...
    • G
      Ghhsstt, CC Nedir Nasıl yapılıyor başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Anlamadım.d
    • G
      Ghhsstt, Konu Dışı kategorisinde CC Nedir Nasıl yapılıyor başlıklı bir konu açtı.
      CC Credi card olarak Geçer yani bildiğini Kredi kartı işte Discorddaki Ve telegramdaki Tiplemeler yaşları 12-21 arası değişen Kişiler bunları yapmak Peki...
    • G
      Ghhsstt, Konu Dışı kategorisinde Discord bot sunucudan çıkıyor başlıklı bir konu açtı.
      Arkadaşlar Ticket tool Botunu Getirdim her ticket acisimizda veya iki tickette bir sunucudan çıkıyor Marpelde Log Kanalları kurunca Swden çıkıyordu yardım...
    • G
      Ghhsstt, Info Bulunurmu Nasıl bulunur başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Eyvallah ama yani anladığım Kadarıyla Link dosya bilgi vs olmadan Info bulamazlar bunu biliyorum ama öyle iddia edenler var diye dedim teşekürler
    • G
      Ghhsstt, Info Bulunurmu Nasıl bulunur başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Kral saolda Birisi perma yicek birisi falan diye yazmış o ne demek perma banmi Sitede yeniyim
    • G
      Ghhsstt, Konu Dışı kategorisinde Info Bulunurmu Nasıl bulunur başlıklı bir konu açtı.
      Arkadaşlar Bir linke tıklamadan bir şey indirmeden ve bilgi vermedigim sürece İnfon cıkmaz bunu biliyorum fakat Bazı kişiler Bunları yapmada da Info...
    • G
      Ghhsstt, Panel nedir Nasıl kullanılır? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Pass to cookie İle Gmailine erişirse Çoğu şeyi Yapabilir ama kredi konusuna gelicek olursak Çoğu bilgiyi edinebilir Kartı başka yöntemler ile patlatıyorlar...
    • G
      Çoğunlukla yabancı kartlar evet ama Panelde bilgiler konusunda Yardımcı oluyor
    • G
      Ghhsstt, Konu Dışı kategorisinde Cihazdaki İki Gmail hesabından birini silme başlıklı bir konu açtı.
      Ağalar merhaba Benim Telefonda İki tane Gmail hesabı var Biri benjm Diğeri Başka bir Telefonda Kayıtlı Yani o cihazın gmaili şimdi ben Kendi telefonumda o...
    • G
      nasıl yapılır bilmiyorum ama Gerekli bilgiler Panelden elde ediliyor ve Kredi Çekebilir veya kartını Patlatabilir 1722682547 Doğru bir şey ama panel...
    • G
      Hacker değilse Yapamaz kanka hiçbirsey Bilgi vermeden Bilgi vermeden Tek Yapabiliceği şey Phishing veya Pass to cookie onun dışında Bilgi vermediysen hiçbir...
    • G
      Ghhsstt, İp Adresim bulunur mu arkadaşlar? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Nasıl bulabilir kanka Dosya link Hiçbirseye tıklamadim Bir bilgimde elinde yok
    • G
      Ghhsstt, Silindi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Siber şubenin umrunda değil Bu kişiler Şikayet etsende bir şey olmaz Yani olur tabide Ciddi bir ceza olmaz sadece korkar daha yapmaz
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,039
Üyeler
154,695
Son üye