GökdenizS isimli üyenin son içerikleri

1. GökdenizS

Vücut geliştirmede doğru bilinen büyük yanlışlar!

Maalesef dediğiniz gibi olmuyor, evet mantıken daha fazla çalışma sonucu daha fazla gelişme beklersiniz ancak araştırmalarda bunun tam olarak böyle olmadığını görüyoruz, verilen optimum set sayıları az çalışma olarak değil "Yeterli ve en verimli" çalışma olarak nitelendirilmelidir. Söylenen...
  2. GökdenizS

Evet, çoğu kişi aynı hatayı yapıyor. Ne kadar fazla hareket yaparsa o kadar gelişeceğini düşünüyor ancak gelişiminin önündeki asıl engel de bu oluyor. Set sayınızı, bir kas grubu başına haftalık ve tek antrenmandaki optimum set sayılarına ayarlamanızı tavsiye ederim. Gelişiminizdeki farkı...
  3. GökdenizS

Selam arkadaşlar, yaklaşık 1 yıl 2 aydır vücut geliştirme sporu ile uğraşıyorum. Çoğu kişinin yaptığı gibi bir antrenman sürecinde o bölgem eksik kalmasın, şu bölgem eksik kalmasın derken bir kas grubu başına yaptığım setler antrenman başına 20-25 hatta 30 sete kadar çıkıyordu, ve bunun beni...
  4. GökdenizS

Bu 4 bölümde okunur mu?

Bilgisayar programcılığı okursan okul ile yetinmek kendini en az 2 tane yazılım dilinde ilerletmeye bak, ingilizce çok önemli, İspanyolca da bak derim, bu 2 dil ile dünyanın %70 i ile iletişim kurabilirsin. Usttekileri yaparsan, kendine bir şeyler katarsan 4 seneliğe geçmeden de yurt dışında iş...
  5. GökdenizS

Amazon Gümrük Vergisi iade ediyor mu?

Amazon desteğe yazdım ve gümrük vergisi olarak ödediğim 172 TL nin en geç 30-60 gün içerisinde geri ödeneceğini söylediler.
  6. GökdenizS

Amazon Gümrük Vergisi iade ediyor mu?

Merhaba, ben amazon.com.tr den yurt dışı Soundpeats Capsule 3 Pro sipariş etmiştim, 2 gün önce geldi ancak sol kulaklık ses vermiyordu, kusurlu. Soundpeats desteğe yazdım ve ürün geri gönderimi istemeden tam para iadesi teklif ettiler, bugün paparadan bildirim geldi iadeniz 3 gün içinde...
  7. GökdenizS

2 Yıllık Bilgisayar programcılığı okunurmu

Hocam dgs ile hangi bölüme geçtiniz?
  8. GökdenizS

RTX 2070 Super + R5 3600 sisteme 550w psu yeterli olur mu ?

Selam arkadaşlar. Sistemimdeki rx 5600 xt ekran kartını rtx 2070 super e yükseltmek istiyorum ancak güç kaynağının sistemi besleyemeyeceğinden korkuyorum. Sizce sorun olur mu ? Sistemim: + AMD Ryzen 5 3600 + ASUS PRIME B450M-K 4400MHz(OC) + CORSAIR 16GB (8+8) Vengeance 3000MHz CL16 + ASUS RX...
  9. GökdenizS

5000-6000 TL Ekran Kartı Önerisi

Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Söylediğiniz karta baktım şuan da 8.169 TL olarak gözüküyor. Sizce stoğa geldiği zaman fiyatını düşürürler mi ?
  10. GökdenizS

5000-6000 TL Ekran Kartı Önerisi

Selam arkadaşlar elimde 5-6k civarı bir bütçe var. Şuanda ekran kartlarında büyük bir stok sorunu yaşanıyor sanırsam. Bu bütçe dahilinde alabileceğim stoklarda olan ekran kartı tavsiyelerine bulunabilir misiniz ? Şimdiden teşekkürler.
  11. GökdenizS

İmleç gölgesinin takılma sorunu

Evet imleci hareket ettiriyorum ve normalde yağ gibi akması gerekirken peşinden gelen gölgesi takılıyor.
  12. GökdenizS

İmleç gölgesinin takılma sorunu

Selam arkadaşlar. Haziran ayında rx 5600 xt evo ekran kartlı , da sistem 2 yi satın almıştım. Tüm driverları eksiksiz kurdum ve bilgisayarı kullanmaya başladım. Ancak ekranda imleci gezdirirken imlecin gölgesinin aralıklarla takıldığını gördüm. Daha sonra driver esaslı bir problem olduğunu...
  13. GökdenizS

Rx 5600 XT Evo driver sürümü

Selam arkadaşlar , ekran kartı olarak rx5600xt evo kullanmaktayım kartın driverini yüklediğimde adrenalin 2020 versiyon program ile geldi ve bu programda 2019 versiyonunda olan Frame rate Target control özelliği kaldırılmış. İnternette aradığımda ise kartım için 2019 sürümü olan bir driver...
  14. GökdenizS

Ekran kartı bios güncellemesini geri alma

Ekran kartı biosunu güncelledikten sonra daha önce olmayan ekran yırtılmalarının ortaya çıktığını fark ettim.
  15. GökdenizS

Ekran kartı bios güncellemesini geri alma

Merhaba arkadaşlar rx 5600 xt evo ekran kartına sahibim ve abdullah abinin açtığı konudaki bios güncellemesini yaptım. Bu güncellemeyi geri almamın bir yolu var mı ?
Top Bottom