Gökhan166 isimli üyenin son içerikleri

1. G

ps4 kolu fıfada xbox kolu olarak gozukuyor

herkese selamlar fıfa ıcın replıka ps4 kolu aldım fakat oyuna gırdıgımde calısıyordu ama kolun tusları xbox kol tusu olarak gozukuyor bunun sebebını bılen varsa cevaplarsa sevınırım
  2. G

FIFA KIT CREATOR virüslümü

herkese selamlar fifa 24 ozel logo ve ozel forma yapmak ıstıyorum arastırdım ve bu programı buldum vıruslumudur vaya pc ye zarar verırmı bılen varsa cevaplarsa sevinirim
  3. G

FİFA 24 GRAFİK KALİTESİ DÜSÜK

TEŞŞEKKÜR EDERİM HOCAM OLDU
  4. G

EKRAN KARTIM AMD
  5. G

HERKESE SELAMLAR FİFA 24 U ALDIM ACTIM VE OYNARKEN FARK ETTIMKI OYUNUN GRAFIK KALITESI DUSUK GELDI BOYLE PIXELLESIYOR GIBI SONRA AYARLARMI DUSUK DIYE AYARLARA GIRDIM AYARLAR ORTADAYDI AYARLADI DA YUKSEGE ALDIM KARE HIZINIDA MONITORUMUN VERDIGI MAX KARA HIZI OLAN 144 E AYARLADIM FAKAT YINE AYNI...
  6. G

masa üstünden silinmeyen dosya

masa ustunden kaldırılmıyormu
  7. G

masa üstünden silinmeyen dosya

herkese selamlar masa üstümde bir dosya olustu dosyanın ici bos hic bişi yok ama nezaman sılsem pc yı kapatıp actıktan sonra aynı sekılde aynı dosya gelıyor bu dosyayı kaldırmayı bılen varsa cevaplarsa sevınırım
  8. G

steam cd key oyunları surelımı

800 LE 900 ARASI OLMASI LAZIM 1 2 AY ONCE ALMISTIM
  9. G

steam cd key oyunları surelımı

herkese merhabalar kabasakal sıtesınden cd key olarak the last of us aldım bırısınden duydugum sey bu cd keyler 6 aylık fln oluyormus aldıkdan 6 ay sonra oynayamıyormusuz oyunu bu dogrumu bılen cevaplarsa sevınırım sımdıden tesekkur ederım
  10. G

Çözüldü✓ bılınmeyen dosya sılınmıyor

teşekkür ederim yardımınız ıcın ,
  11. G

Çözüldü✓ bılınmeyen dosya sılınmıyor

HERKESE MERHABALAR BIR KAC GUN ONCE PC YI ACTIGIMDA BI DOSYA OLDUGUNU FARK ETTIM DOSYAYI ACTIM AMA DOSYANIN ICI BOSTU SONRA SILDIM VE BIDAHA PC YI ACTTIGIMDA YINE DOSYA DURUYORDU VE SILEMEDIM NE KADAR UGRASSAMDA BUNUN COZUMUNU BILEN VEYA NEDEN OLDUGUNU BILEN VARSA CEVAPLARSA SEVINIRIM
  12. G

1000 TL mekanik klavye

herkese selamlar baslıkta yazdıgı gıbı 1000 TL butcem var guzel mekanık klavye ıstıyorum onerebılecek olan varsa yazarsa sevınırım
  13. G

Çözüldü✓ razer deathadder essential ısık rengi değistirme

herkese selamlar dun razer deathadder essential mouse aldım ve drıverını kurdum gordugum vidyolarda mouse ısıgını degıstırebılıyorlar ama ben mouse ısıgını desıstırmeyı bulamadım bılen varsa cevaplarsa sevınırım
  14. G

PC DEN CIZIRTILI SES GELIYOR

yani bir sıkıntı cıkmaz deilmi birde amd fsr 2.0 hangisinde kullanmalıyım
  15. G

PC DEN CIZIRTILI SES GELIYOR

herkese selamlar oncelıkle uncharted hırsızlar miras koleksiyonunu indirdim ve oyuna girdim oyun ayarları ıle oynarken bısey farkettım amd 2.0 modunu kalıteye alınca kasanın ıcınden hafif cızırtılı sesler gelıyor ama amd 2.0 modunu performans veya ultra performans yapınca boyle ses gelmıyor...
Top Bottom