Gürbüz isimli üyenin son içerikleri

1. Gürbüz

Dualsense PC ayarları nasıl yapılır?

Bugün elime Dualsense geçti ve inanılmaz sinir oldum. PS tuşuna basınca Steam açılıyor, Steam oyunlarında (GoW) Dualsense kablosuz çalışmıyor vb. Bunların kesin bir çözümü yok ise Xbox 9. Nesil kontrolcü alacağım bunu iade edip. Teşekkürler.
  2. Gürbüz

Dualsense vs XBOX Gamepad

Ben emülatör üzerinden Zelda serisinide oynamak istiyorum. Xbox'ta sanırım jiroskop desteği yok. Bunun yazılımsal bir çözümü var mı?
  3. Gürbüz

Haptic feedback ve adaptive triggers almaya değecek kadar iyi mi? Ben PS5 hariç tüm PS konsollarını kullandım.
  4. Gürbüz

Ne zaman geleceği belli mi yeni kolun?
  5. Gürbüz

PC için hangisi daha iyi olur? Fiyat olarak sıkıntı yok.
  6. Gürbüz

1200TL civarı Gamepad önerisi

1200TL Civarı gamepad istiyorum. Switch oyunlarını emülatörde oynamak için jiroskoplu olması lazım gamepad'in ondan dolayı XBOX gamepadi olamaz. Ne öneririsiniz?
  7. Gürbüz

S20 FE VS REALME GT2

Şu anda trendyolda GT2 15.5K S20FE ise Amazonda 11k civarı. Hangisi alınır ya da aynı fiyata daha iyi hangi telefonlar var?
  8. Gürbüz

Elden Ring nasıl oynanır?

ben hiç girişmeyeyim o zaman. RPG oyunu öneriniz var mı hiç? Witcher gibi aksiyon ile harmanlanmış olanından.
  9. Gürbüz

Soulslarda mentalimi kıran şey ölmek ve ona alışabileceğimden emin değilim açıkçası. Hiç indirme zahmetine girmesem mi diye düşünmeye başladım açıkçası.
  10. Gürbüz

Ciddi bir soru soruyorum cevaba bak xD
  11. Gürbüz

Daha önce souls oyunlarını oynamayı çok kez denedim ama bir türlü saramadım. Elden ringe başlamalı mıyım yoksa diğer oyunları sevmediysem hiç başlamamam daha mı iyi olur? Keza başlarsam da nelere dikkat etmeliyim. Teşekkürler.
  12. Gürbüz

R5 5600 Undervolt nasıl yapılır?

İçim rahatladı hocam çok sağolun :)
  13. Gürbüz

Kargaburun ile düzeltilebilir mi? 1690054350 Anakart ARGB desteklemiyormuş :/
  14. Gürbüz

B450M S2H Kullanıyorum lakin şu an daha büyük bir derdim aklıma geldi. Yakın zamanda SE214XT aldım şu an kargoda ve ARGB model aldım. Lakin önemli bir sıkıntı var ben bundan yaklaşık 3 yıl önce PC temizliği yaparken termal macunu değiştiricektim. Cpu soğutucuyu sökerken CPU Led soketinin 1...
  15. Gürbüz

R5 5600'e undervolt yapmak istiyorum lakin bir türlü yapamadım. Stok soğutucu kullanıyorum.
Top Bottom